Selective Port projesi Kurtköy'de!

Alper İnşaat tarafından Kurtköy'de hayata geçirilen Selective Port ön talep toplamaya devam ediyor

Selective Port projesi Kurtköy'de!

Kurtköy’de yer alan ve Alper İnşaat tarafından hayata geçirilen Selective Port 320 adet daireden meydana geliyor. Selective Port projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor. Selective Port Evleri büyüklükleri 66 metrekare ile 160 metrekare arasında değişiyor. Selective Port teslim tarihi olarak da 2016 yılı veriliyor.

Selective Port Kurtköy projesi 13 bin 141 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. 6 ile 20 metrekare arasında değişen bahçe alanları bulunan bahçe katı daireler ile teras bahçeye sahip dairelerin bulunduğu Selective Port projesi ön talep toplamaya devam ediyor.

Yüzde 72'si açık alanlara, 548 metrekaresi ise kapalı sosyal tesise ayrılan Selective Port Kurtköy’de 87 adet 1+1, 119 adet 2+1, 103 adet 3+1 ve 11 adet 4+1 daire yer alıyor. Selective Port projesi özellikleri arasında ise açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sinema, yürüyüş parkuru ve kapalı otopark ile birlikte suna da bulunuyor.

Selective Port nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Selective Port Kurtköy’de konumlandırılıyor. Selective Port projesi TEM ve E5’e 5, Metroya 7, Kartal, Deniz Otobüsü ve Hızlı Feribot İskelesi’ne 15, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakikalık mesafede yer alıyor.

Selective Port adres bilgileri: Evliya Çelebi Caddesi Kurtköy-Pendik/İstanbul

Selective Port iletişim bilgileri
Telefon :0216 420 86 86
Web :http://selectiveport.com/
E-mail :info@alperinsaat.com.tr

 

"Selective Port projesi Kurtköy'de!" Başlıklı Haberin Galerisi

Selective Port projesi Kurtköy'de!

Selective Port projesi Kurtköy'de!

Selective Port projesi Kurtköy'de!

Selective Port projesi Kurtköy'de!

Proje Bilgisi: Selective Port