Selenium Ataköy fiyatları

Selenium Ataköy evleninin yüzde 60'ı satıldı

Selenium Ataköy fiyatları

20 bin metrekare arasa alanı ve 74 bin metrekare inşaat alanına sahip ve Nisan ayında satışlarına başlanan Selenium Ataköy projesinin Temmuz 2014 itibariyle yüzde 60'ı satılmış bulunuyor.

Toplam 3 bloktan oluşan ve her blokta 107 dairenin bulunduğu Selenium Ataköy'de ev sahibi olacakları bahçe dubleksleri, loft, 1+1'den 5+1'e kadar balkonlu daire seçenekleri bekliyor. Proje aynı zamanda Atatürk Havalimanı ve Ataköy Marina'ya 5 dakika mesafede bulunuyor.

Zengin sosyal imkanların yer aldığı projede; lobi alanı, her daire için depo alanı, yüzme havuzu, güneşlenme terası, spor sahaları, bisiklet yolu, fitness, SPA, çocuk oyun alanı ve squash yer alıyor.

Selenium Ataköy satılık daire özellikleri için tıklayınız

Selenium Ataköy evlerinde fiyatlar daire tipine ve konumuna göre değişiklik gösterirken metrekare birim fiyatları 6 bin 250 TL'den başlıyor Projenin 2016 yılının üçüncü çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor.

Merkezi bir konumda bulunan Selenium Ataköy projesine ulaşım oldukça kolay. Kültür Üniversitesi Yenibosna Kampüsü yanında yer alan Selenium Ataköy'e toplu taşıma araçları kullanılarak gitme imkanı bulunuyor. Aynı zamanda Aksaray-Havalimanı metro hattının Yenibosna İstasyonuna da yürüme mesafesinde yer alıyor.Kendi aracı ile gitmek isteyenler ise E-5 üzerinden ulaşabiliyor.

Proje Bilgisi: Selenium Ataköy