Selenium Ataköy satılık daire özellikleri!

Selenium Ataköy satılık daire özellikleri arasında galeri alanı, yüzme havuzları, spor alanları ve yürüyüş parkuru ile SPA merkezi bulunuyor

Selenium Ataköy satılık daire özellikleri!

2 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Selenium Ataköy projesi 130 milyon yatırım bedeli ile Aşçıoğlu Grubu tarafından inşa ediliyor. Selenium Ataköy satılık daire olarak toplam 320 adet rezidans daireden meydana geliyor. Selenium Ataköy satılık daire özellikleri arasında galeri alanı, peyzaj alanı, SPA alanı, yürüyüş parkuru, açık ve kapalı yüzme havuzu ve lobi hizmetleri bulunuyor. Selenium Ataköy satılık daireleri 15 katlı 3 blok şekilde inşa ediliyor. Selenium Ataköy satılık daireler 3 blok şeklinde yükseliyor. Her bloğunda toplam 99 adet dairenin bulunduğu Selenium Ataköy satılık daire büyüklükleri 89 metrekare ile 281 metrekare arasında değişiyor.

Selenium Ataköy İstanbul Avrupa Yakasında yer alıyor ve Ataköy marina, hava alanına oldukça yakın mesafede konumlandırılıyor. CNR Expo, Airport AVM, Kültür Üniversitesi, Koçtaş, Dünya Ticaret Merkezi ve Sinan Erdem Spor Salonu’na kısa mesafede inşa ediliyor.

Selenium Ataköy iletişim bilgileri
sp@ascioglu.com
T: 90 (212) 661 01 16
F: 90 (212) 661 01 17

Selenium Ataköy projesinin gelişmelerini www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.

Proje Bilgisi: Selenium Ataköy