Selenium Ataköy'ün yüzde 55'i satıldı

Aşçıoğlu Grubu Selenium Ataköy'de yüksek bir satış grafiği yakaladı. Nisan ayında satışa çıkan projenin yüzde 55'i satıldı

Selenium Ataköy'ün yüzde 55'i satıldı

Aşçıoğlu Grubu, 130 milyon dolarlık Selenium Ataköy projesinde, Nisan ayından bu yana yüzde 55'lik satış oranına ulaştı. Firma yeni yatırımlar için bölge yatırımcılarıyla masaya oturmaya başladığını açıkladı.

Toplam 74 bin metrekare inşaat alanına sahip; her blokta 107 dairenin yer aldığı toplam 3 bloktan oluşan Selenium Ataköy projesinin ulaştığı başarıdan sonra bölgede yeni yatırım hazırlıkları yapan Aşçıoğlu Grubu, yeni projeleriyle ilgili bilgileri önümüzdeki günlerde paylaşacağını duyurdu.

Metrekaresi 6.250 TL'den başlayan fiyatlar
Yatırım değeri 130 milyon dolar olan projede satış rakamı daire tipine ve konumuna göre değişkenlik göstermekle birlikte metrekare birim fiyatları 6250 TL’den başlıyor. Projenin, 2016 yılının üçüncü çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor. Selenium Ataköy satış sürecinde sosyal sorumluluk projesi kapsamında Tohum Otizm Vakfı’na destek olunuyor. Projeden daire alanlar, vakfa 1000 TL kişisel bağış yapmış oluyor. 

Proje Bilgisi: Selenium Ataköy