Selenium Ataköy'ün tercihi de Daikin oldu

Selenium Ataköy, iklimlendirme tercihini Daikin'den yana kullanan konut projeleri arasına katıldı

Selenium Ataköy'ün tercihi de Daikin oldu

Aşçıoğlu İnşaat tarafından inşa edilen Selenium Ataköy, iklimlendirme tercihini Daikin'den yana kullandı. Daikin tarafından geliştirilen VRV IV modeli, Selenium Ataköy'e akıllı enerji yönetimi ve uzaktan internet erişimi ile verimlilik ve tasarruf sağlayacak seçenekler sunacak.

Selenium Ataköy de Daikin'i tercih etti
Daikin tarafından geliştirilen ve performansı uluslararası sertifikalarla onaylanan VRV IV ısı pompası, Selenium Ataköy projesinin tüm ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını karşılayacak. Projenin 4 mevsim kesintisiz iklimlendirme konforu için ayrıca 787 adet VRV FXDQ düşük statik basınçlı gizli tavan tipi iç ünite, 115 adet VRV FXSQ orta statik basınçlı gizli tavan tipi iç ünite ve 108 adet üstten üflemeli VRV RXYQ-T dış üniteden faydalanılacak.

Akıllı ev ve pay ölçer gibi sistemleri ile Selenium Ataköy'ün tercihi olan VRV IV, dokunmadik ekran kumandaları ile tüm klima işlevlerine erişimi olanaklı kılan bir ürün olma özelliği taşıyor. Tercih edilen cihazların kolay kullanımının yanında akıllı enerji yönetimi de sağlayan ürün, böylelikle enerji kaybının önüne geçiyor ve yüksek düzeyde verimlilik imkanı sağlıyor. 

Selenium Ataköy projesi
Aşçıoğlu tarafından inşa edilen ve 78 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde inşa edilen Selenium Ataköy projesinde toplam 321 adet daire yer alıyor. Aşçıoğlu İnşaat Mimarlık Grubu tarafından mimarisi geliştirilen proje, her birinci 107 adet residence daire barındıran 3 farklı bloktan meydana geliyor. 

 

Firma Bilgisi: Aşçıoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Selenium Ataköy