Selenium Ataköy'ün tercihi İtalyan Isvea oldu

. Aşçıoğlu İnşaat Grubu, Ataköy’deki yeni projesi Selenium Ataköy’ün banyolarında ISVEA'yı tercih etti.

Selenium Ataköy'ün tercihi İtalyan Isvea oldu

“Selenium Projesi”ni Ataköy’e taşıyarak, İstanbul’un en gözde lokasyonlarından birinde yepyeni bir yaşam deneyimi sunan  Aşçıoğlu Grubu, "Selenium Ataköy"ün banyolarını dekore etmek için "Sott’Aqua Serisi"ni tercih etti. Ticaret, hizmet sektörünün en yoğun olduğu bölgede 15 katlı, 3 blok ve toplam 321 rezidanstan oluşan seçkin projede kullanılan Sott'Aqua asma klozet, Slim klozet kapakları ve Sharp&Slim lavabolar zarif tasarımlarının yanı sıra sahip oldukları üstün teknolojik özelliklerle de dikkat çekiyor. 

Ödüllü Seri
Ödüllü tasarım stüdyosu Nativita Design Studios ve tasarımcı Sevil Acar'ın imzasını taşıyan Sott’Aqua Serisi, İtalyanca'da su altı dünyası anlamına geliyor. Sott’Aqua Serisi, tasarım dünyasının en önemli ve prestijli yarışmaları arasında yer alan A’Design Award ve Red Dot Design ödüllerine sahip ürünleri içeriyor.

En İnce Lavabo
ISVEA, Sharp&Slim teknolojisiyle daha önce üretilemeyen incelikte seramik tasarımlar sunarak seramiğe en narin şekli veriyor. Sott'Aqua Serisi'ne ait lavabolar, Sharp&Slim teknolojisi ile üretilen ultra ince kenar özelliğine sahip.  

ISVEA Hakkında
ISVEA, 1962 yılında Angelucci ailesi tarafından Roma'ya 200 km uzaklıkta Eusanio Del Sangro yakınlarında İtalya nın 7. Fabrikası olarak kuruldu..