Selenium Retro Ataköy projesi!

2017 yılı içerisinde teslimleri başlayacak olan Selenium Retro Ataköy projesi; metro, metrobüs ve otobüs duraklarına yakın mesafede

Selenium Retro Ataköy projesi!

Selenium Retro, 18 katlı konut ve ofis seçenekleri sunulan 2 kulesi ve yatay ofis katlarıyla konut ve ofis yaşamını  birleştirmeye hazırlanıyor. İstanbul Ataköy'de 47 bin metrekare inşaat alanı içerisinde  yerini alan proje, Aşçıoğlu İnşaat ve Norm Mimarlık işbirliği imzası taşıyor.  


Tüm konutların açık alan, bahçe ve/veya deniz manzaralı olduğu Selenium Retro'da, retrofislerin alanı 68 metrekare ile 786 metrekare arasında değişiyor. Projedeki 1+1 ve 2+1 şeklinde tasarlanan konutların alanları ise 68 metrekare ile 97 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 

Konut, ofis ve ticari birim olmak üzere 2 blok ve 396 üniteden oluşan Selenium Retro Ataköy, hava alanı ve marinaya yakın  olan konumu ile ulaşımda kolaylık  sağlıyor.  

Aynı  zamanda ortak kullanım alanları olarak bin metrekare kapalı sosyal tesisi ve bin metrekare açık  havuz ve güneşlenme  terasına sahip proje; SPA, yüzme havuzu gibi sosyal imkanlarda sunuyor. 

Selenium Retro Ataköy'de fiyatlar minimum 606 bin TL'den başlıyor. Projede satılan her konut için Türk  Eğitim  Gönüllüleri Vakfı'na bağış yapılacak. Satılan konut başına 13 çocuğun  1 yıllık  eğitim masrafı karşılanacak. 

Firma Bilgisi: Aşçıoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Selenium Retro