Selenium Retro konum avantajıyla bir adım önde

İstanbul Ataköy'de yükselen Selenium Retro, ulaşım, eğitim, alışveriş ve sağlık merkezlerine yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Selenium Retro konum avantajıyla bir adım önde

Aşçıoğlu imzasıyla Ataköy'de hayata geçirilen Selenium Retro, eğitim, ulaşım, hastane ve alışveriş merkezlerinin yanı başında yer alıyor. 100 milyon dolar yatırım bedeliyle hayata geçirilen proje, lokasyon avantajıyla yatırımcıdan büyük ilgi görüyor. 

Selenium Retro projesi
İstanbul Havalimanı'na oldukça yakın bir noktada yükselen ve D-100 Karayolu'nun yanı başında yer alan Selenium retro, metrobüs ve metro gibi toplu ulaşım araçlarına ulaşım avantajlarıyla da yatırımcıdan büyük ilgi görüyor. Aşçıoğlu'nun Ataköy'de yer alan ikinci projesi olma özelliğini taşıyan Selenium Retro, 1+1 ve 2+1 tipi dairelerden oluşuyor. Bu dairelerin genişlikleri ise 68-97 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

Selenium Retro konum avantajıyla bir adım önde

Daha fazla ışık için
Farklı mimari konsepti, daha fazla ışık ve daha fazla ferah mekan ihtiyacı doğrultusunda cumba ve balkonlara yer verilen Selenium Retro'da yatay biçimde dizayn edilmiş 1000 metrekarelik kapalı sosyal tesisi de yer alacak. Bu tesiste ise kapalı yüzme havuzu, sağlık merkezi (SPA), fitness salonu, çok amaçlı kapalı spor alanları ile çocuk oyun alanları yer alacak. Bunun yanı sıra projede yer alan 1000 metrekarelik bir açık yaşam alanında da açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları, cafe & bistro mekânları yer alacak. 

Firma Bilgisi: Aşçıoğlu
Proje Bilgisi: Selenium Retro