Selenium Retro ön talep topluyor

Aşçıoğlu, İstanbul Ataköy’deki ikinci projesi Selenium Retro için ön talep toplamaya başlıyor

Selenium Retro ön talep topluyor

Aşçıoğlu, Ataköy'de inşa edeceği LEED Sertifikalı Selenium Retro projesi için ön talep toplamaya başladı. olan Selenium Retro, toplam 47.500 metrekare inşaat alanına sahip konut ve ofis olmak üzere iki farklı bloktan oluşacak.

1000 metrekarelik kapalı sosyal alan
Selenium Retro, sahip olduğu 1000 metrekarelik kapalı sosyal tesis alanı ve 1000 metrekarelik açık havuz ve güneşlenme terası ile sağlıklı bir yaşam imkanı sunarken rezidans anlayışının getirdiği kapsamlı lobi hizmetleri ile de hayatı kolaylaştırıyor. Projede günümüzde kullanımı artan elektrikli araçlar için şarj istasyonları da bulunacak. Selenium Retro'daki tüm bağımsız birimler, taze hava sistemi ile 24 saat ferah bir yaşam ortamı sağlayacak.

Şirketler, Retrofis'le büyüyecek
Konut bloğu Marmara Denizi'ne ofis bloğu E-5 Karayolu'na bakan Selenium Retro'da ofislerin yanı sıra teraslı yatay ofislerin bulunacağı Retrofis'ler de yer alacak. Ofis bloğunda, iş dünyasının önemsediği yüksek konfor kapsamında ihtiyaçlar doğrultusunda istenilen kadar alana sahip olma imkanı sunuluyor. Modern tasarıma sahip yüksek tavanlı çalışma alanları ve yeşil bahçeleri ile ofis yaşamına yeni bir yaklaşım getiren Retrofis'lerin kullanıcılarına yüksek kazanç sunması hedefleniyor.

 

"Selenium Retro ön talep topluyor" Başlıklı Haberin Galerisi

Selenium Retro ön talep topluyor

Selenium Retro ön talep topluyor

Selenium Retro ön talep topluyor

Selenium Retro ön talep topluyor

Proje Bilgisi: Selenium Retro