Selenium Retro son durum

Selenium Retro projesinde çalışmalar devam ederken, "eğitime destek" kampanyası ile Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na bağış yaptı

Selenium Retro son durum

Selenium Retro son durum detaylarına değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. 8 bin 600 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Selenium Retro’da 394 adet daireye yer veriliyor. Selenium Retro Aşçıoğlu İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Selenium Retro 1+1 ve 2+1 daire tiplerinden oluşuyor. Selenium Retro projesinin 2017 yılında teslim edilmesi planlanıyor. Selenium Retro daire büyüklükleri ise 68 metrekare ile 97 metrekare arasında değişiyor.

Selenium Retro Ataköy’de yer alıyor. LEED Sertifikalı Selenium Retro projesi bünyesinde  Retrofis’lere de yer veriyor. Proje kapsamında 28 adet yatay ofis ve mağaza bulunuyor. Yüksek tavana sahip olan Selenium Retro 2 blok şeklinde inşa ediliyor. Selenium Retro özellikleri arasında kapalı otopark, kameralı güvenlik, güvenlik, fitness merkezi, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları ve açık yüzme havuzu yer alıyor. 

Selenium Retro son durum
Selenium Retro, "eğitime destek" kampanyasına start verdi. Aşçıoğlu Yönetim Kurulu üyesi Cenk Aşçıoğlu “Yeni projemiz Selenium Retro’da her daire başına TEGV’e bağış gerçekleştirmeye yönelik bir proje gerçekleştiriyoruz. Bu projede Türkiye’nin saygın sivil toplum kuruluşlarından, gerçekleştirdiği projeler ile birçok çocuğa umut olan TEGV ile bir araya gelmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

Selenium Retro nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Selenium Retro Ataköy’de konumlandırılıyor. Selenium Retro projesi E-5'e cepheli Ataköy 38. Parsel'de yer alıyor. Konut bloğu Marmara Denizi’ne, ofis bloğu E-5 Karayolu’na bakan Selenium Retro merkezi konumuyla dikkat çekiyor.

Selenium Retro adres bilgileri: Ataköy E-5 yolu üzeri Bakırköy/İstanbul

Selenium Retro telefon numarası
0 212 661 01 16

Firma Bilgisi: Aşçıoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Selenium Retro