Selenium Retro'nun yüzde 65'i altı ayda satıldı

Ataköy'de hayata geçirilen Selenium Retro yatırımcıdan büyük ilgi gördü. Projenin yüzde 65'i altı ay içerisinde satıldı

Selenium Retro'nun yüzde 65'i altı ayda satıldı

Aşçıoğlu imzasıyla Ataköy'de inşa edilen Selenium Retro yatırımcıdan büyük ilgi gördü. Projenin yüzde 65'i altı ay içerisinde satıldı.

Selenium Retro rezidans yönetimi SE Club tarafından verilecek
Diğer taraftan, 100 milyon dolara mâlolan Selenium Retro projesinin rezidans hizmetinin SE Club-Standart of excellence tarafından verileceği açıklandı. 2008 yılından bu yana Aşçıoğlu yapılarındaki güvenlik, temizlik, muhasebe, teknik hizmetler, gayrimenkul danışmanlığı ve sPA&Sağlıklı yaşam gibi konularda hizmet veren SE Club aynı zamanda, vale, sekreterya, bistro, özel sağlık, kuru temizleme, parti organizasyonu, bebek bakıcılığı ve nakliye-taşımacılık hizmetleri de veriyor.

Selenium Retro'nun yüzde 65'i altı ayda satıldı

Selenium Retro ne zaman teslim edilecek? Öğrenmek için tıklayın...

Selenium Retro'da iki daire tipi
Projelerini hayata geçirdiği lokasyonların yatırım ve oturum ihtiyaçlarının analizinden hareketle girişimlerde bulunan Aşçıoğlu'nun Ataköy'de inşa ettiği Selenium Retro projesinde  1+1 ve 2+1 tipi daireler yer alıyor. Dairelerin büyüklükleri ise 68-97 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Geniş sosyal olanaklar
Selenium Retro projesinin yatay bölümünde 1.000 metrekarelik bir kapalı sosyal tesis alanı bulunuacak. Kapalı yüzme havuzu, sağlık merkezi, fitness salonu ve çok amaçlı kapalı spor lanlarının yer alacağı bu alanın dışında ayrıca 1.000 metrekarelik bir açık yaşam alanıda yer alacak. Bu bölümde de açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları ve cafe&bistro mekanları yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Aşçıoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Selenium Retro