Self İstanbul Beylikdüzü’nde talep toplama devam ediyor

Önümüzdeki günlerde satışa sunulması planlanan Self İstanbul projesi için ön talep toplama süreci devam ediyor

Self İstanbul Beylikdüzü’nde talep toplama devam ediyor

Karden İnşaat’ın Beylikdüzü – Bahçeşehir aksında hayata geçirmeye hazırlandığı Self İstanbul projesi için ön talep toplama süreci devam ediyor. Önümüzdeki günlerde satışa sunulması beklenen proje, konut ve ticari birimlerden oluşuyor.

24 ay gibi bir süre içerisinde teslimleri yapılacak olan Self İstanbul Beylikdüzü, 26 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. İnşaat alanı yaklaşık 125 bin metrekare olan projede 609 adet daire ile 58 adet iş yeri bulunuyor.

15, 19, 24 ve 28 katlı 4 blok halinde tasarlanan Self İstanbul Bahçeşehir’de 1+1’den 4+1’e kadar farklı tipte daire seçeneğine yer veriliyor. Projenin yüzde 85’lik kısmı yeşil ve açık alan olarak değerlendiriliyor.

E5 – Tem bağlantı yolu üzerinde konumlanan Karden Self İstanbul’dan metro ve metrobüs ile kolay ulaşım sağlanabiliyor. Aile yaşantısı ön planda tutularak geliştirilen projenin ayrıcalıkları şöyle sıralanıyor;

Alışveriş mağazaları, geniş yeşil alanlar, yürüme yolları, dinlenme alanları, sosyal tesis alanı, açık yüzme havuzu, 7/24 güvenlik hizmeti, depo alanları, kapalı otopark alanı, merkezi ısıtma sistemi ve çocuk oyun alanları.

 

Firma Bilgisi: Karden Inşaat
Proje Bilgisi: Self İstanbul