Self İstanbul'da lansmana özel fiyat avantajı

Karden İnşaat, Beylikdüzü-Bahçeşehir hattında hayata geçirdiği ikinci proje olan Self İstanbul'da satışların lansmana özel 3.200 TL/metrekare avantajı ile başladığını duyurdu.

Self İstanbul'da lansmana özel fiyat avantajı

Karden İnşaat tarafından Sembol İstanbul'un ardından Beylikdüzü-Bahçeşehir hattı üzerinde hayata geçirilen ikinci proje olan Self İstanbul'da satışlar başladı. Lansman dönemine özel 3.200 TL/metrekare ile satışın sürdüğü proje, lüks ve konforlu daireleriyle dikkat çekiyor. Alternatif daire seçeneklerinin yer aldığı projede balkonlu 1+1, ebeveyn banyolu 2+1, süit odalı 3+1, 4+1 ve çatı dubleksi ile bahçe katı daireler yatırımcıların beğenisine sunulacak. 

203 milyon TL'lik yatırım: Self İstanbul

Karden İnşaat, Self İstanbul projesinde satışlarına başladı. Detaylarıyla yatırımcısının ihtiyaçlarını tüm yönleriyle karşılamaya aday bir proje olarak öne çıkan Self İstanbul, bölgenin en değerli noktası üzerinde yükseliyor. Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip Self İstanbul 203 milyon TL'lik yatırım bedeline sahip. Proje 26 bin metrekarelik bir alan üzerinde yükselirken, yüzde 85'lik peyzaj alanı ile de dikkat çekiyor. Toplamda 609 dairenin yer aldığı projede ayrıca bir de özel okul ve 60 adet mağaza bulunuyor. Proje ayrıca, panaromik manzara, gün ışığından daha fazla faydalanılmasına olanak tanıyan tavan yüksekliği ve 1000 metrekareye ulaşan çocuk sosyal tesisi alanlarına sahip olacak.  

Özel ödeme avatajları

Lansmana özel 3.200 TL/metrekare fiyatlarıyla satışa sunulan Self İstanbul projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri de sunulacak. İnşaat çalışmalarının başladığı projede teslimlerin ise Eylül 2019 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor. 

Bölgenin en avantajlı projesi

Self İstanbul projesinin merkezi lokasyonu ile yatırımcısının karşısına çıktığını söyleyen KARDEN İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Karadeniz, "Projemizin lokasyonu, E-5 ve TEM aksını bağlayan Beylikdüzü - Bahceşehir yoluna cephe, mevcut Metrobüs hattının hemen yanında ve yeni yapılacak 2 Metro hattına yakın mesafede yer  alıyor." ifadelerini kullandı. Karadeniz her daire için oluşturulan hava alan depolarında daire sahiplerinin kullanmadığı eşyaları depolayabilecekleri alanlar oluşturduklarını da belirterek: "Ön talep dönemi ile kayda değer bir talep aldık, lansman ile beraber satışlara başlıyoruz. Lansman dönemine özel metrekare birim fiyatımızı 3200 TL olarak belirledik. Yatırımcılarımıza referans projemiz olan Sembol İstanbul’da olduğu gibi Self İstanbul projemizde de yüksek prim kazandırmayı hedefliyoruz" şeklinde konuştu. 

Self İstanbul proje ayrıntıları

Zengin peyzaj alanlarıyla yatırımcının karşısına çıkan Self İstanbul yürüyüş yolları, dinlenme alanları, bitkisel peyzaj, sosyal tesis ve açık havuz yer alıyor. Ayrıca 7/24 özel güvenlik, her daireye özel depo alanı ile kapalı otopark gibi sosyal olanaklar içeriyor. Proje toplu taşıma sistemlerine yakınlığıyla da dikkat çekiyor. İstanbul'un en işlek ulaşım ağı E-5 Otoyolu ve AVM'lere yakın bir noktada bulunan proje, 2 metro hattına, metrobus TEM Otoyolu ve Atatürk HAvalimanı'na ulaşım açısından da önemli avantajlar barındırıyor. 

Firma Bilgisi: Karden Inşaat
Proje Bilgisi: Self İstanbul