Selimoğlu Fikirtepe Brooklyn Park!

Selimoğlu Fikirtepe Brooklyn Park'tan yüzde 1 peşinatla daire satın alınabiliyor

Selimoğlu Fikirtepe Brooklyn Park!

Türkiye'nin ilk şehir planlı kentsel dönüşümü olan Brooklyn Park, Yeni Fikirtepe'de inşa ediliyor. Yeni Fikirtepe, 4 milyon metrekare inşaat alanıyla 140 bin kişinin yaşayacağı ve 60 bin kişinin çalışacağı İstanbul'un en seçkin semti haline geliyor. Bu dönüşüm, Selimoğlu Group ve Pana Yapı ortaklığı ile hayata geçiriliyor.  

Brooklyn Park'ta 731 adet konut ve 13 adet ticari birim bulunuyor. Proje 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanan dairelerden oluşuyor. Daire alanları 55 metrekare ile 255 metrekare arasında değişiyor. 1+1 daireler 490 bin TL'den, 2+1 daireler 730 bin TL'den, 3+1 daireler 1 milyon 300 bin TL'den ve 4+1 daireler ise 1 milyon 600 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. 

Ödeme seçeneklerinde; yüzde 25'lik kısmı peşinat olarak verildiğinde, yüzde 5 indirim uygulanıyor. Kalan tutar 36 ay vade farkı olmadan taksitlendiriliyor. Yüzde 50 peşin ödemelerde ise, yüzde 10 indirim uygulanıyor. Kalan tutar 30 ay ve 0 faiz fırsatıyla ödeniyor. 

Brooklyn Park, E5 ve TEM Otoyolu'nun kesişme noktasında yer alıyor. Yanı başında bulunan iki metro istasyonuyla, metrobüs ve marmaray bağlantısıyla, deniz ulaşımına yakınlığıyla, 2016 yılında hizmete girecek Avrasya Oto Tüneli'nin girişinde bulunan lokasyonuyla çok geniş ulaşım imkanları sağlanıyor. Brooklyn Park'ta ev sahiplerini 3 farklı manzara karşılıyor. Proje, Tarihi Yarımada, Çamlıca ve Adalar manzaralarına sahip.  

2017 yılının Ocak ayında teslim edilmesi planlanan Selimoğlu Fikirtepe Brooklyn Park projesi; buhar odası, peyzaj alanları, güvenlik, otopark, spor alanları, sauna, fitness center, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu gibi sosyal imkanları içinde barındırıyor. 

Firma Bilgisi: Pana Yapı - Selimoğlu Group
Proje Bilgisi: Brooklyn Park