Selimoğlu Group ve Pana Yapı’dan Fikirtepe’ye Brooklyn Life!

Selimoğlu Group ve Pana Yapı, “Brooklyn” markasıyla yeni projeleri hayata geçirmeye devam ediyor

Selimoğlu Group ve Pana Yapı’dan Fikirtepe’ye Brooklyn Life!

Brooklyn Life, İstanbul Anadolu Yakası’nın Kadıköy ilçesine bağlı kentsel dönüşümün merkezi haline gelen Fikirtepe bölgesinde inşa ediliyor. 2017 yılının Kasım ayında teslimlerinin başlaması beklenen proje, Selimoğlu Group ile Pana Yapı ortaklığında hayat buluyor.

Şu an ön talep toplama döneminde olan Brooklyn Life Fikirtepe, 8 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kuruluyor. İnşaat alanı 72 bin metrekare olarak hesaplanan projenin peyzaj alanına 3 bin metrekarelik kısım ayrılıyor. Proje, Çamoğlu Mimarlık imzası taşıyor.

Fikirtepe Brooklyn Life projesinde büyüklükleri 60 metrekare ila 150 metrekare arasında farklılık gösteren 431 adet daire ile 16 adet ticari üniteye yer veriliyor. 23 katlı bloklar halinde yükselen proje, firmanın yapmak istediği “Brooklyn” dörtlemesinin ikinci ayağını oluşturuyor.

Fikirtepe’de Prestij Caddesi üzerinde konumlanan Selimoğlu Brooklyn Life; Bağdat Caddesi’ne, Kalamış Marina’ya ve Avrupa geçiş bağlantı yollarına 5 dakikalık mesafede bulunuyor. Projede 1+1’den 4+1’e kadar farklı cephe ve büyüklükte daire tipi seçenekleri sunuluyor.

Betonarme yapı, en yeni teknolojilerle depreme dayanıklı olarak tasarlanan Pana Yapı Brooklyn Life’ta her kata özel bahçe alanlarına yer veriliyor. Ayrıca yüzme havuzları, spor alanları, dinlenme alanları, yürüyüş alanları, sauna, Türk hamamı, futbol sahası, basketbol sahası, voleybol sahası, kafeler, otopark alanları ve geniş güvenlik hizmeti mevcut.

Firma Bilgisi: Pana Yapı - Selimoğlu Group
Proje Bilgisi: Brooklyn Life Fikirtepe