Selin Yapı'dan bayram kampanyası

Bayram dönemine özel bir kampanya hazırlayan Selin Yapı, Rings Rezidans'ta yer alan dairelerden birinı sıfır faiz oranıyla sahip olma imkanı tanıyor

Selin Yapı'dan bayram kampanyası

Selin Yapı, bayram dönemine özel olarak geliştirdiği kampanya ile, Rings İstanbul projesinin son halkası Rings Rezidans'ta yer alan dairelerden birine sıfır faiz oranıyla sahip olma şansı sunuyor. Kampanya kapsamında ayrıca, hemen teslim evler için yüzde 1 peşinatla cazip ödeme imkanı bulunuyor. 

Rings Rezidans

Aydos ormanının hemen yanında
Gerek mimarisi gerek sosyal yaşam alanlarıyla dikkat çeken projede; daire metrekareleri, oda sayıları ve cephe değişse de konfor ve kalitede standartlar korunuyor.

Rings Rezidans; hemen altında yer alan 9 sinema salonu, 116 mağazasıyla bölgenin tek alışveriş merkezi olan Rings AVM sayesinde doğal hayatının güzelliklerini yaşarken şehir hayatının imkânlarından kopmak istemeyenlere zengin bir sosyal yaşam vaat ediyor.

Avantajlı lokasyon
Sabiha Gökçen Havalimanı’na 8 dakikalık mesafede bulunan Rings İstanbul, İstanbul Finans Merkezi’ne 13, Boğaziçi Köprüsü’ne 15, FSM Köprüsü’ne ise 20 dakika mesafede yer alıyor. Ayrıca Üsküdar – Sabiha Gökçen Havalimanı metrosu da sitenin hemen yanı başında yer alacak.

Firma Bilgisi: Selin Yapı