Sembol İstanbul 2. Etap satışları başlıyor!

Karden İnşaat projesi Sembol İstanbul 2.Etap satış fiyatları 95 bin TL'den başlıyor

Sembol İstanbul 2. Etap satışları başlıyor!

24 Mart 2014 / Emlakwebtv
İki residence, 1 busidence ve 1 alışveriş merkezinden oluşan karma konsepte sahip Sembol İstanbul'un 2. Etap satışları için geri sayım başladı. Karden İnşaat tarafından hayata geçirilen ve Çamoğlu Mimarlık'ın tasarladığı proje toplam 1066 daire, 554 ofis ve 44 dükkandan oluşuyor.

Proje birbirinden farklı tiplerde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 olmak üzere residence daire tiplerinden meydana geliyor. A ve B bloklarda residence dairelere, C blokta ise ofis ve home ofislere yer veren konseptiyle iş ve yaşam dünyasını bir araya getiriyor. Sembol İstanbul, 17 bin m2'lik kiralanabilir ticari alanları ile konut sahiplerinin her türlü talebine cevap verebilecek bir konsept sunuyor.  

Sembol İstanbul 2. Etap'ta fiyatlar 95 bin TL'den başlıyor
2. etap satışlarına 95 bin TL’ den başlayan fiyatlarla çıkan Sembol İstanbul, üstelik yüzde 1 KDV imkanı sunuyor. Aralık 2015 tarihinde tamamı teslim edilecek projede geliştirilen ödeme sistemi kapsamında 30 ay vade sıfır faiz ile yatırımcılar için karlı bir fırsat sunuluyor.

24 saat kapalı devre güvenlik sistemi ve konusunda uzman güvenlik ekibiyle sürekli ve etkin koruma altında olan Sembol İstanbul'da, sosyal alanlar de her ayrıtı düşünülmüş.

Açık – kapalı yüzme havuzları, fitness, plates, oyun ve hobi odaları, spa ve masaj salonları, Türk hamamı, Fin hamamı, cafeler, çocuk oyun alanları, tenis kortu, futbol ve basket sahası, yürüyüş ve koşu parkurları bulunan Sembol İstanbul, geniş bir alana konumlanan sosyal tesisleri ile kaliteli hizmet veriyor.

Residence hizmetlerinin eksiksiz sunulduğu Sembol İstanbul’ da, resepsiyon hizmetlerinden temizlik hizmetlerine, güvenlik hizmetlerinden organizasyon hizmetlerine, danışmanlık hizmetlerinden seyahat hizmetlerine kadar eksiksiz hizmet anlayışı hakim.

Sembol İstanbul nerede?
Sembol İstanbul, Beylikdüzü – Bahçeşehir tem bağlantı yolu üzerinde E-5 karayoluna 800 m., havaalanına 12 km, deniz otobüslerine 4 km, Tüyap Fuar merkezine 3 km uzaklıkta olma avantajının yanı sıra mimarisi ve ayrıcalıklı yaşam anlayışı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Sembol İstanbul iletişim:
http://www.sembolistanbul.com
Satış Ofisi: 444 61 10

Proje Bilgisi: Sembol Istanbul