Sembol İstanbul 30 ay sıfır faiz

Karden İnşaat tarafından edilen Sembol İstanbul’da 30 ay vade sıfır faiz oranıyla satışlar devam ediyor

Sembol İstanbul 30 ay sıfır faiz

Farklı mimarisi ve karma konsepti ile Avrupa’ nın en iyi karma projesi seçilen Sembol İstanbul 3 residence ve 1 alışveriş merkezinden oluşuyor. A ve B bloklarda residence dairelere, C blokta ise ofis ve home ofislere yer veren Sembol İstanbul, yatırımcıların dikkatlerini üzerine çekiyor.

Satışa sunulan C blokta birbirinden farklı tiplerde 88 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen busidence daireler bulunuyor. Sembol İstanbul projesi, dekorasyon masrafı yapmadan isteyenin ofis isteyenin de konut olarak kullanabileceği çift fonksiyonlu bir tasarım gerçekleştirildi. 44 mağazalık bir çarşısıyla konut ve ofis sahiplerinin tüm ihtiyaçlarını projenin içerisinde karşılayabileceği bir mekana da ev sahipliği yapıyor.
24 saat kapalı devre güvenlik sistemi ve konusunda uzman güvenlik ekibiyle sürekli ve etkin koruma altında olan Sembol İstanbul' da, sosyal alanlar de her ayrıtı düşünülmüş.

Açık – kapalı yüzme havuzları, fitness, plates, oyun ve hobi odaları, spa ve masaj salonları, Türk hamamı, Fin hamamı, cafeler, çocuk oyun alanları, tenis kortları, futbol ve basket sahaları, yürüyüş ve koşu parkurları bulunan Sembol İstanbul, geniş bir alanda konumlanan sosyal tesisleri ile hizmet veriyor.

Residence hizmetlerinin eksiksiz sunulduğu Sembol İstanbul’ da, resepsiyon hizmetlerinden temizlik hizmetlerine, güvenlik hizmetlerinden organizasyon hizmetlerine, danışmanlık hizmetlerinden seyahat hizmetlerine kadar eksiksiz hizmet anlayışı hakim.

Sembol İstanbul 


30 ay vade 0 faiz
Busidence satışlarına 3.500 – 4.500 TL metrekare fiyatlarla çıkan Sembol İstanbul, yatırımcılarına % 1 KDV imkânı da sunuyor. Karden İnşaat tarafından geliştirilen ödeme sistemiyle 30 ay vade sıfır faiz oranıyla yatırımcılar için karlı bir kapı aralıyor.

Sembol İstanbul 

Sembol İstanbul teslim tarihi?
Aralık 2015 tarihinde tamamı teslim edilecek projede %40 ile %50 oranları arasında bir kar marjı bekleniyor.

Sembol İstanbul 

Sembol İstanbul nerede inşa ediliyor?Sembol İstanbul, Beylikdüzü – Bahçeşehir tem bağlantı yolu üzerinde E-5 karayoluna 800 m, havaalanına 12 km, deniz otobüslerine 4 km, Tüyap Fuar merkezine 3 km uzaklıkta olma avantajının yanı sıra mimarisi ve ayrıcalıklı yaşam anlayışı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Sembol İstanbul İletişim: 

Satış Ofisi: Namık Kemal Mahallesi, Haramidere Yolu Caddesi No:28, İstanbul
Telefon: 444 61 10
www.sembolistanbul.com 

Proje Bilgisi: Sembol Istanbul