Sembol İstanbul Busidence bloğu fiyatları

Satışa çıkan Sembol İstanbul Busidence bloğu fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor

Sembol İstanbul Busidence bloğu fiyatları

Karden İnşaat tarafından hayata geçirilen Sembol İstanbul projesi 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 dairelerden meydana geliyor. 2 adet residence, 1 adet busidence ve 1 adet alışveriş bloğundan oluşan Sembol İstanbul A ve B bloklarda residence dairelere, C blokta ise ofis ve home ofislere yer veriliyor.

Toplamda 1.066 adet daire, 554 adet ofis ve 44 adet dükkanın bulunduğu Sembol İstanbul Beylikdüzü’nde konumlandırılıyor. Sembol İstanbul projesi özellikleri arasında açık – kapalı yüzme havuzları, fitness, plates, oyun ve hobi odaları, spa ve masaj salonları, Türk hamamı, Fin hamamı, cafeler, çocuk oyun alanları, tenis kortu, futbol ve basket sahası, yürüyüş ve koşu parkurlar, resepsiyon hizmetlerinden temizlik hizmetlerine, güvenlik hizmetlerinden organizasyon hizmetlerine, danışmanlık hizmetleri bulunuyor.

Satışa çıkan Sembol İstanbul Busidence bloğu satılık daire büyüklükleri 88 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. Sembol İstanbul Busidence fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Sembol İstanbul Busidence satılık daire fiyatları 3 bin 500 TL ile 4 bin 500 TL arasında değişiyor.

Sembol İstanbul Busidence teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor. Sembol İstanbul Busidence ödeme planı kapsamında ise 30 ay vade sıfır faiz oranı da sunuluyor.

Sembol İstanbul Busidence nerede?
İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü ilçesinde Karden İnşaat tarafından hayata geçirilen Sembol İstanbul projesi; Beylikdüzü – Bahçeşehir tem bağlantı yolu üzerinde E-5 karayoluna 800 m, havaalanına 12 km, deniz otobüslerine 4 km, Tüyap Fuar merkezine 3 km uzaklıkta konumlandırılıyor.

Sembol İstanbul Busidence iletişim bilgileri
Web: www.sembolistanbul.com
Satış Ofisi: 444 61 10

Proje Bilgisi: Sembol Istanbul