Sembol İstanbul Busidence bloğu satışta

Karden İnşaat tarafından inşa edilen iş ve residence hizmetini birleştiren Busidence konseptine sahip Sembol İstanbul, C Blok Satışlarına başladı.

Sembol İstanbul Busidence bloğu satışta

Karden İnşaat tarafından inşa edilen iş ve residence hizmetini birleştiren Busidence konseptine sahip Sembol İstanbul, C Blok Satışlarına başladı. 3 residence ve 1 alışveriş merkezinden oluşan projenin A ve B bloklarında residence dairelere, C blokta ise ofis ve home ofislere yer veriliyor. Projenin satışa sunulan C bloğunda ise birbirinden farklı tiplerde 88 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen busidence daireler bulunuyor.

Busidence satışlarına metrekaresi 3 bin 500 ile 4 bin 500 TL  fiyatlarla çıkan Sembol İstanbul, yatırımcılarına yüzde 1 KDV  imkânı da sunuyor. Aralık 2015 tarihinde tamamı teslim edilecek projede Karden İnşaat tarafından geliştirilen ödeme sistemiyle 30 ay vade sıfır faiz oranı da sunuluyor. Beylikdüzü – Bahçeşehir TEM bağlantı yolu üzerinde yer alan proje; E-5 karayoluna 800 m, havaalanına 12 km, deniz otobüslerine 4 km, Tüyap Fuar merkezine 3 km uzaklıkta bulunuyor. 

Proje Bilgisi: Sembol Istanbul