Sembol İstanbul fiyat listesi!

Sembol İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçiriliyor. 2'nci etap satışların başladığı Sembol İstanbul'da 95 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlar devam ediyor

Sembol İstanbul fiyat listesi!

24 Mart 2014 / Emlakwebtv
Sembol İstanbul Karden İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 2 residence, 1 busidence ve 1 alışveriş merkezinden meydana gelen Sembol İstanbul projesinde; 1066 daire, 554 ofis ve 44 dükkan yer alıyor. 1+0,1+1,2+1,3+1 olmak üzere residence daire tiplerinin de yer aldığı Sembol İstanbul projesinde A ve B bloklarda residence dairelere, C blokta ise ofis ve home ofislere yer veriliyor.

Karma konseptte tasarlanan Sembol İstanbul projesi Beylikdüzü’nde 17 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Sembol İstanbul 2.etap satışları başlamış olup, Sembol İstanbul satılık daire ve ofis sahiplerine şu hizmetleri sunuyor: Açık – kapalı yüzme havuzları, fitness, plates, oyun ve hobi odaları, spa ve masaj salonları, Türk hamamı, Fin hamamı, cafeler, çocuk oyun alanları, tenis kortu, futbol ve basket sahası, yürüyüş ve koşu parkurlar, resepsiyon hizmetlerinden temizlik hizmetlerine, güvenlik hizmetlerinden organizasyon hizmetlerine, danışmanlık hizmetleri.

Sembol İstanbul fiyatları ve ödeme planı
Sembol İstanbul fiyatları 95 bin TL’den başlamakta olup, yüzde 1 KDV imkanı sağlanıyor. Sembol İstanbul 2.etap fiyatları olup, Sembol İstanbul ödeme planı kapsamında 30 ay vade sıfır faiz ile yatırımcılar için karlı bir fırsat sunuyor.

Sembol İstanbul nerede?
İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü ilçesinde Karden İnşaat tarafından hayata geçirilen Sembol İstanbul projesi; Beylikdüzü – Bahçeşehir tem bağlantı yolu üzerinde E-5 karayoluna 800 m, havaalanına 12 km, deniz otobüslerine 4 km, Tüyap Fuar merkezine 3 km uzaklıkta konumlandırılıyor.

Sembol İstanbul iletişim bilgileri
Web: www.sembolistanbul.com
Satış Ofisi:  444 61 10

Proje Bilgisi: Sembol Istanbul