Sembol İstanbul satışları devam ediyor

Karden inşaat tarafından hayata geçirilen Sembol İstanbul Beylikdüzü-Bahçeşehir Tem bağlantı yolunun üzerinde yükselmeye devam ediyor.

Sembol İstanbul satışları devam ediyor

Karden inşaat tarafından hayata geçirilen Sembol İstanbul Beylikdüzü-Bahçeşehir Tem bağlantı yolunun üzerinde yükselmeye devam ediyor. Çamoğlu mimarlık imzası taşıyan Sembol İstanbul, alışveriş merkezi, iş merkezi ve sosyal donatılardan oluşan konsept bir proje olarak planlandı. 150 milyon TL yatırım yapılan Sembol İstanbul'un megapol haline gelen İstanbul 'un tüm ihtiyaçlarına cevap verecek bir proje olması hedefleniyor.

Projede 1+0 dairelerin 700 TL'den, 1+1 dairelerin 900 TL'den, 2+1 dairelerin 1.500 TL'den kiracı bulması bekleniyor. Satılık daire fiyatları ise 120 bin TL ile 533 bin TL arasında değişiyor. Sembol İstanbul projesi 2 rezidans, 1 business ve 1 alışveriş merkezinden oluşuyor. Projede 1066 daire, 554 ofis ve 44 dükkan yer alıyor. A ve B bloklarda rezidans daireler, C blokta ofis ve home ofisler bulunuyor.

Busidence konseptine sahip Sembol İstanbul satışa sunulan C blokta birbirinden farklı tiplerde 88 ile 200 metrekare arasında değişen busidence daireler bulunuyor. Busidence satışlarına 3.500 – 4.500 tl metrekare fiyatlarla çıkan Sembol İstanbul, yatırımcılarına % 1 kdv imkânı da sunuyor.

Sembol İstanbul nerede?
Sembol İstanbul Avrupa Yakası'nda, E-5 karayoluna 800 metre, Atatürk Havalimanı'na 12 km, deniz otobüslerine 4 km uzaklıkta bulunuyor.

Sembol İstanbul sosyal donatılar
Açık yüzme havuzu, AVM, Basketbol sahası, Çocuk oyun alanları,Çocuk yüzme havuzu,Fin hamamı, Fitness merkezi, Futbol sahası, Güvenlik, Kafe, Kameralı güvenlik, Kapalı yüzme havuzu, Sosyal tesis, SPA, Tenis kortu, Türk hamamı,Yürüyüş parkuru.
Sembol İstanbul deprem yönetmeliğine uygun, yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış olarak hayata geçirildi.
Sembol İstanbul projesinin Aralık 2015'te teslim edilmesi planlanıyor.


Sembol İstanbul iletişim bilgileri
Satış Ofisi: 444 61 10
Web: www.sembolistanbul.com

 

Proje Bilgisi: Sembol Istanbul