Sembol İstanbul’un satışları sürüyor

Karden İnşaat’ın Bahçeşehir-Beylikdüzü Tem yolu bağlantısı üzerinde inşaatı hızla devam eden projesi Sembol İstanbul’un C Bloğunu satışa çıktı.

Sembol İstanbul’un satışları sürüyor

Karden İnşaat’ın Bahçeşehir-Beylikdüzü Tem yolu bağlantısı üzerinde inşaatı hızla devam eden projesi Sembol İstanbul’un C Bloğunu satışa çıktı. Projenin B bloğunda residence daireler yer alırken, C blokta busidence daireler bulunuyor. Yeni bloklarda 130 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkan Sembol İstanbul, yatırımcılarına  yüzde 1 KDV avantajı da sunuyor.

Aralık 2015 tarihinde A ve B Blokları teslim edilecek projede, 3 farklı kampanyada mevcut. Yatırımcılar dilerse yüzde 25 peşin ödeme + 30 Ay Vade Sıfır Faiz imkanı, dilerse %25 Peşin Ödeme +%50 Teslimde ödeme imkanı ya da %100 peşin + %10 İndirimden yararlanabiliyor. 44 mağazadan oluşan ticari ünitelere de sahip olan Sembol İstanbul’da; açık-kapalı yüzme havuzları, fitness, plates, oyun ve hobi odaları, spa ve masaj salonları, Türk hamamı, Fin hamamı, cafeler, çocuk oyun alanları, tenis kortları, futbol ve basket sahaları yer alıyor. 

Proje Bilgisi: Sembol Istanbul