Semerkand Line AVM’de mağazalar hemen teslim

Beylikdüzü Semerkand Line Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde hemen teslim mağazalar 320 bin lira ile 1.740 bin lira arasında satılıyor

Semerkand Line AVM’de mağazalar hemen teslim

2 Ocak 2013 / emlakwebtv
Beylikdüzü’nün en merkezi noktasında hayata geçen Semerkand Line Alışveriş ve Yaşam Merkezi, yeni yılda kendi işinin sahibi olmak ya da iyi bir kira geliri elde etmek isteyenleri bekliyor. Semerkand Yapı tarafından inşa edilen Semerkand Line AVM, 16 bin metrekarelik kapalı alana sahip. İki katlı alışveriş merkezinde teslime hazır 95 mağaza bulunuyor. Semerkand Line AVM’de kalan sınırlı sayıda mağazalar 320 bin lira ile 1.740 bin lira arasında satışa sunuluyor. Caddeye cepheli konumuyla dikkat çeken merkezden dükkan satın almak yerine kiralamak isteyenlere de her türlü imkan sağlanıyor. Semerkand Line AVM’de mağazalar büyüklüklerine göre 2 bin 500 lira ile 13 bin lira arasında kiraya veriliyor.

Çevresinde 12 bin konut var
12 bin konutu tam ortasında yer alan Semerkand Line AVM hakkında bilgi veren Semerkand Yapı Satış ve Pazarlama Direktörü Neli Devidas şunları söyledi:
“Semerkand Line AVM’de mağazaların büyüklüğü 21 metrekare ile bin metrekare arasında değişiyor.  Merkezden dükkan almak isteyenlere iki farklı ödeme şekli sunuluyor. Birinci ödeme şeklinde satış bedelinin tamamı peşin alınıyor. Peşin ödeyenlere yüzde 10 indirim yapılıyor. İkinci ödeme şeklinde ise yüzde 50 oranında peşinat ödeniyor, kalan tutar taksitlendiriliyor. Bu seçenekte mağaza fiyatı üzerinden yüzde 5 oranında indirim de yapılıyor.”

Metrobüse 5 dakika uzaklıkta
Beylikdüzü’nün merkezinde yer alan Semerkand Line AVM, E-5 Karayoluna, metrobüs durağına, okullara, dershanelere, belediyeye tam teşekküllü iki hastaneye yürüyerek 5 dakika uzaklıkta bulunuyor. Tüyap Fuar Merkezi’ne ve TEM bağlantı yoluna otomobille 5 dakika uzaklıkta olan Semerkand Line AVM, Atatürk Hava Limanı’na ise 15 dakikalık mesafede yer alıyor. Proje hakkında detaylı bilgi almak için adres: www.semerkandyapi.com

Proje Bilgisi: Semerkand Line