Semerkand Line Bakırköy teslimleri 2016'da

Semerkand Line Bakırköy teslimleri 2016 yılında yapılacak. Detaylar haberimizde...

Semerkand Line Bakırköy teslimleri 2016'da

Semerkand Line Bakırköy teslimleri 2016 yılında yapılacak. 8 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa edilen Semerkand Lİne 214 adet daireden oluşuyor. Semerkand Line Bakırköy satılık daire büyüklükleri 53 ila 325 metrekare arasında değişiyor.

214 lüks konutun yüzde 50'si satıldı
Hem oturum hem de yatırım fırsatı olarak değerlendirebilecekleri merkezi ve güvenilir bir proje arayanları kendisine çeken projede satışlar da tüm hızıyla sürüyor. Toplam 214 lüks konuttan oluşan projede yılbaşında bu yana konutların yüzde 50’si sahibini buldu. 7 ticari birime de yer veren projede, 1+0’dan 4+1 dublekslere kadar farklı konut tipleri bulunuyor.

Bugüne kadar İstanbul, Ankara, Antalya ve Bodrum’da olmak üzere, birbirinden eşsiz konut ve ticari gayrimenkul projeleri yapan Semerkand Yapı’nın Zuhuratbaba’ da eski Lunaparkın olduğu alanda gerçekleştirdiği proje, 8 bin 500 metrekare arsa üzerinde yükseliyor.

Eylül 2016'da teslim
Semerkand Yapı İş Geliştirme Grup Başkanı Çetin Çapan, projenin yükseldiği arazinin Bakırköy’ün çok özellikli bir yeri olduğunu açıkladı. Çetin Çapan “Bakırköy hem ticari hem sosyal hayatı canlı olan, denize komşu, pek çok alışveriş merkezine ve caddesine ev sahipliği yapan, karadan ve denizden İstanbul’un birçok bölgesine toplu taşıma imkânları konusunda zengin imkânlara sahip, gerçekten çok özel bir yer.  Teslimler Eylül 2016'da yapılacak." dedi

Proje Bilgisi: Semerkand Line Bakırköy