Semerkand Line Bakırköy'ün yüzde 50'si satıldı

Semerkand Yapı'nın Zuhuratbaba'da hayata geçirdiği Semerkand Line Bakırköy projesinin yüzde 50'sinin satıldığı açıklandı

Semerkand Line Bakırköy'ün yüzde 50'si satıldı

19. Projesini Bakırköy Zuhuratbaba'dan zeçen Semerkand Yapı, yeni projesi Semerkand Line Bakırköy'ün yüzde 50'sinin satışını tamamladı. İnşaat seviyesi yüzde 40’a ulaşan projeye yatırım yapanların yüzde 30'luk bir getiriye kavuştuğu açıklandı.

214 lüks konutun yüzde 50'si satıldı
Hem oturum hem de yatırım fırsatı olarak değerlendirebilecekleri merkezi ve güvenilir bir proje arayanları kendisine çeken projede satışlar da tüm hızıyla sürüyor. Toplam 214 lüks konuttan oluşan projede yılbaşında bu yana konutların yüzde 50’si sahibini buldu. 7 ticari birime de yer veren projede, 1+0’dan 4+1 dublekslere kadar farklı konut tipleri bulunuyor.

Bugüne kadar İstanbul, Ankara, Antalya ve Bodrum’da olmak üzere, birbirinden eşsiz konut ve ticari gayrimenkul projeleri yapan Semerkand Yapı’nın Zuhuratbaba’ da eski Lunaparkın olduğu alanda gerçekleştirdiği proje, 8 bin 500 metrekare arsa üzerinde yükseliyor.

Eylül 2016'da teslim
Semerkand Yapı İş Geliştirme Grup Başkanı Çetin Çapan, projenin yükseldiği arazinin Bakırköy’ün çok özellikli bir yeri olduğunu açıkladı. Çetin Çapan “Bakırköy hem ticari hem sosyal hayatı canlı olan, denize komşu, pek çok alışveriş merkezine ve caddesine ev sahipliği yapan, karadan ve denizden İstanbul’un birçok bölgesine toplu taşıma imkânları konusunda zengin imkânlara sahip, gerçekten çok özel bir yer.  Teslimler Eylül 2016'da yapılacak." dedi

Proje Bilgisi: Semerkand Line Bakırköy