Semerkand Line’da tapu teslimi

Semerkand Yapı’nın Beylikdüzü’nde inşa ettiği Semerkand Line projesinde tapular teslim edilmeye başlandı

13 Temmuz 2012 / emlakwebtv

Beylikdüzü’nde Semerkand Yapı tarafından inşa edilen Semerkand Line projesinde yaşam Mart 2013’de başlıyor. Sekiz blokta toplam 555 konut ve 95 mağazalı AVM’den oluşan projede daire ve dükkan sahiplerinin tapu teslimleri ise başladı. Öncelikli tapu teslimleri ise, peşin ve banka kredili alımlara yapılıyor.
850 araçlık otoparkı ve yılın 365 günü hizmet verecek sosyal tesisleri bulunan projede sadece site sakinlerinin yararlanabileceği açık ve kapalı yüzme havuzunun yanı sıra 2 bin 250 metrekare büyüklüğünde fitness center, çok amaçlı aktivite salonu ve satranç kulübü de bulunuyor.  
Beylikdüzü’nde inşa edilen Semerkand Line, E-5 Karayoluna, metrobüs durağına, okullara, dershanelere, belediyeye tam teşekküllü iki hastaneye yürüyerek 5 dakika uzaklıkta bulunuyor. Migros Alışveriş Merkezi’ne komşu olan Semerkand Line, Real Hipermarket’e yürüme mesafesinde yer alıyor. Proje, Tüyap Fuar Merkezi’ne ve TEM bağlantı yoluna otomobille 5 dakika uzaktıkta. Semerkand Line, Atatürk Hava Limanı’na ise 15 dakikalık mesafede yer alıyor.

Proje Bilgisi: Semerkand Line