Semerkand Line Home Office!

Semerkand Line Home Office projesi Semerkand Yapı tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilen bir projedir

Semerkand Line Home Office!

Semerkand Line Home Office projesi Semerkand Yapı tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilen bir projedir. Projedeki konutlar ev ofis şeklinde tasarlanmıştır.

Semerkand Line Home Office teslim tarihi
Projenin 2014 yılı Nisan ayında başlayıp Eylül 2015 de bitirilip teslim edilmesi planlanıyor.

Semerkand Line Home Office özellikleri
Semerkand Line Home Office konutları 2.270 m2 lik alana inşa ediliyor. Proje 56 adet 1+1 ve 2+1 şeklinde tasarlanmış Home Officelerden ve 18 adet dükkandan oluşmaktadır. Dükkanlar 55 m2 ile 80 m2 arasındadır. Konutlar ise 80 m2 ile 140 m2 arasındadır. Dükkanlar cadde cephelidir. Tek bloktan oluşan projede açık ve kapılı otopark mevcuttur. Semerkand Line Home Office de 7/24 güvenlik hizmeti ve yeşil alan bulunmaktadır. İş görüşmelerinizi ve toplantılarınızı yapacağınız toplantı salonu bulunmaktadır. Dinlenme odaları bulunmaktadır.

Semerkand Line Home Office konumu
Semerkand Line Home Office İstanbul' da sanayi ve alışveriş merkezlerinin merkezinde inşa edilmektedir. Semerkand Line Home Office Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı'na cephe, Esenyurt Belediyesi karşısında, kültür merkezi' nin hemen yanında konut ve iş merkezlerinin tam ortasındadır. Atatürk Havalimanı' na 20 dakikalık mesafededir.

Semerkand Line Home Office ödeme seçenekleri
Semerkand Line Home Office projesinde yüzde 25 peşinatla 18 ay sıfır faizle vade imkanı sunuluyor ve tamamı peşin yapılan ödemelerde alıcılara belirli oranlarda indirimler yapılabiliyor. Projede banka kredisi kullanılabiliyor.

Semerkand Line Home Office nerede?
Semerkand Line Home Office adres ve iletişim bilgileri
Adres: Süleyman Demirel Caddesi Kemal Sunal Sk. No:3 Esenkent- Esenyurt İstanbul
Satış ofisi telefon: 0212 853 98 00 - 0212 473 38 36 - 444 1 402

 

Proje Bilgisi: Semerkand Line Home Office