Semerkand Yapı'dan yeni proje: "Semerkand Line"

Semerkand Yapı, 19. Projesi için Bakırköy Zuhuratbaba bölgesini seçti. Proje 9. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi'nde tanıtılacak

Semerkand Yapı'dan yeni proje:

Semerkand Yapı yeni projesi Semerkand Line Bakırköy Projesini 25-26 Nisan tarihlerinde düzenlenecek 9. Gayrimenkul Fuarı'nda Ortadoğu ve Avrupalı yatırımcıların beğenisine sunacak.

Semerkand Yapı'ın 19. Proesi: "Semerkand Line Bakırköy"
Bugüne kadar İstanbul, Ankara, Antalya ve Bodrum’da olmak üzere, konut ve ticari gayrimenkul projeleri yapan Semerkand Yapı, 19. Gayrimenkul projesi için Bakırköy Merkez'deki son büyük araziyi seçti. Projenin yükseldiği Bakırköy’ün çok özellikli bir yer olduğunu açıklayan Semerkand Yapı Genel Koordinatörü Cabir Bayrak: 

"Semerkand Yapı güvencesiyle hayata geçen proje, Bakırköy’ün merkezinde kalan son arazide konumlanıyor. Şu anda böyle bir projeyi hayata geçirmek isteseniz bu imkanlarda, bu büyüklükte bir arsa bulmanız çok zor. Bunun için kentsel dönüşüm kararlarının hayata geçirilmesi gerekiyor. Şu anda 6-7 mahallenin dönüşümünden bahsediliyor." dedi.

Şirket en son projesinde lokasyon olarak İstanbul’un en değerli, tarihi ve merkezi semtlerinden Bakırköy Zuhuratbaba’yı seçti.

Zuhuratbaba’da eski Lunapark’ın olduğu 8 bin 500 metrekare arsa üzerinde yükselmekte olan ve toplam 214 lüks konut ve 7 ticari üniteden oluşan Semerkand Line Bakırköy projesi,  İstanbul’da 25-26 Nisan 2015 tarihlerinde düzenlenen 9.  Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi’nde yerini alıyor. 

470 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Toplamda 214 lüks konut ve 7 ticari üniteden oluşan Semerkand Line Bakırköy projesi, 1+0'dan 4+1 dublekslere kadar farklı konut tiplerine yer veriyor. Teslimlerin Eylül 2016 tarihine yapılması planlanan projede inşaat oranı yüzde 30’lar seviyesine ulaştı.  Sauna, fitness, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark gibi sosyal donatılara yer veren projede ortalama metrekare fiyatları 7 bin 500 TL seviyesinde bulunuyor. Vadeli alım yapmak isteyen alıcılar için şirket bünyesinde taksitlendirme yapılan Semerkand Line Bakırköy projesinde fiyatlar 470 bin liradan başlıyor.

Firma Bilgisi: Semerkand Yapı
Proje Bilgisi: Yeni Proje