Sera Park 3 Projesi!

Adana Seyhan'da yükselen Sera Park 3 projesi Adana Grup İnşaat A.Ş tarafından inşa ediliyor

Sera Park 3 Projesi!

Adana Seyhan'da yükselen Sera Park 3 projesi Adana Grup İnşaat A.Ş tarafından inşa ediliyor. Dairelerin hemen teslim durumunda olduğu proje 4+1 ve 5+1 konut tiplerinden oluşuyor. 

66 adet daireden oluşan Sera Park 3 projesi 14 bin 279 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Sera Park 3 satılık daire büyüklükleri 240 metrekare ile 360 metrekare arasında değişiyor. 

Sera Park 3 Projesi!

SeraPark 3 fiyatlarının 540 bin lira ile 790 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Sera Park 3 projesinden daire sahibi olanlar banka kredisi kullanabiliyor. Projede yıllık kiraların ise 28 bin TL'den başlaması bekleniyor. 

Açık yüzme havuzu, voleybol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, sauna, golf alanı, basketbol sahası, güneşlenme terası, kapalı otopark, çocuk yüzme havuzu gibi ayrıcalıkların yer aldığı projede daireler akıllı ev sistemleri ile donatılıyor. 

Sera Park 3 Projesi!

Sera Park 3 daire özellikleri ise şöyle; ısı pay ölçer, alarm sistemleri, depo, ebeveyn giyinme odası, merkezi ısıtma, akıllı ev sistemleri, ankastre beyaz eşya, balkon ve güneş enerjisi. Adana Seyhan Öğretmenler Bulvarı'nda konumlanan Sera Park 3 projesi geniş daireler, sosyal alanları ve özellikleri ile dikkat çekiyor. 

Sera Park 3 adres bilgisi : Öğretmenler Bulvarı M1 AVM (Real Kavşağı) Seyhan - Adana
Sera Park 3 iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0322 261 95 95 
Web adresi : www.adanagrupinsaat.com
E-posta adresi : info@adanagrupinsaat.com

"Sera Park 3 Projesi!" Başlıklı Haberin Galerisi

Sera Park 3 Projesi!

Sera Park 3 Projesi!

Sera Park 3 Projesi!

Sera Park 3 Projesi!

Firma Bilgisi: Adana Grup Inşaat A.ş.
Proje Bilgisi: Sera Park 3