Seramikle şiirsel meditasyon

Yüksel seramik yaşam alanlarında romantik atmosfer yaratmak isteyenlere pastol tonlarındaki floral desenleri sunuyor

Seramikle şiirsel meditasyon

Yüksel Seramik, yaşam alanlarında romantik atmosfer yaratmak isteyenlere pastel tonlarındaki floral desenlerinin yanı sıra modernize edilmiş geleneksel formlarda ürünlerin yer aldığı geniş bir yelpazede seçenek sunuyor.

Geleneksel formlar
İnovatif ürünleri ile doğayı evlerimize taşıyan Yüksel Seramik, yeni üretim teknolojileri sayesinde doğaya zarar vermeden doğal olanı üretiyor. Yüksel Seramik’in doğayla uyumlu serileri, yaşam alanlarında romantik bir atmosfer yaratmak isteyenler için, pastel tonlardaki floral desenleri ile modernize edilmiş geleneksel formların en güzel örnekleri arasında yerini alıyor.

Bahar bahçesi hissi
Yüksel seramik serisinde yer alan desenler 'bahar bahçesi' hissi uyandırmak amacıyla tasarlanmış durumda. 25x80 ebadında duvarda kullanım için tasarlanan model, dijital baskı teknolojisinin en iyi örneklerinden biri olarak fark yaratıyor. İç mekanların yanı sıra, banyo ve mutfakta kullanıma uygun olması ile de farklı alanlarda kulanım esnekliği sağlıyor. Ürünün kırılma dayanımı minimum 600N olurken, yüksek ısıya, kimyasal maddelere dayanımı standartların üstünde. Ürün bu yapısı ile de tüketiciler tarafından ilgiyle karşılanıyor.