Seramiksan Cersaie Fuarı'nda!

Seramiksan, 22-26 Eylül tarihleri arasında İtalya’da düzenlenecek Cersaie Fuarı’na katılacak

Seramiksan Cersaie Fuarı'nda!

Türk seramik sektörünün öncü ve yenilikçi markası Seramiksan, 22-26 Eylül tarihleri arasında İtalya’da düzenlenecek Cersaie Fuarı’na katılacak. Seramiksan, fuarda ileri teknoloji ve estetik tasarımı buluşturduğu karo ve vitrifiye ürünlerini uluslararası sektör profesyonellerinin beğenisine sunacak.

Dünyanın en büyük uluslararası seramik ve banyo aksesuarları fuarı Cersaie heyecanı başladı. İtalya’nın Bologna kentinde düzenlenen ve seramik sektörünün global profesyonellerini bir araya getiren fuarda Seramiksan, Türk seramik sektörünü temsil eden markalar arasında yerini alacak.

22-26 Eylül 2014 tarihlerinde Bologna Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Cersaie’ye Seramiksan 7. kez katılacak. Seramiksan; Nanotech, Digiart, Soluble Salt, Lappato, Full Lappato, High Glossy teknolojisi ile üretilen karo ve minimal tasarımlı vitrifiye ürünlerini, 18.Hol. D2 standta sergileyecek.

Fuarda sergilenecek olan Seramiksan Vitrifiye ürünleri, modern tasarımları, kusursuz üretim teknolojisi, enerji ve su tasarrufu sağlayan ürünleriyle çevreye duyarlı, Türkiye’nin tasarım ve sanayi gücünü İtalya’da gözler önüne serecek. Seramiksan, dijital baskı teknolojisiyle üretilen; 30x60 / 40x40 Caracas, 30x60 Indian Mosaico, 30x60 /30x90 & 40x40 & 60x60 & 60x90 Amazon ve zamansız ürün olan 30x60 / 40x40 Marmo Classico duvar ve yer karoları fuarda ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Bu yıl Seramiksan Karo ve Vitrifiye ürünlerini ilave yenilikler ile birlikte Cersaie’de sergileyeceklerini belirten İhracat Müdürü Rifat Noyan “Geçtiğimiz yıl İtalyan seramik devi Ceramica Rondine'nin %50' sini alarak İtalyan seramik pazarına etkili bir giriş yaptık. Bu ortaklıkla Seramiksan uluslararası pazarda dikkatleri üzerine çekti. Her yıl üst üste artan bir ilgi ile Cersaie Fuarı’nı tamamlıyoruz. Bu sene de bu ilginin artarak devam edeceğini tahmin ediyoruz. Cersaie, ayrıca Türk seramik sektörünün geldiği noktayı dünya çapındaki profesyonellere sergilemek için en doğru platform. Fuar' da ileri teknoloji ve estetik tasarımları buluşturduğumuz ürünlerimiz ile Türk seramik sektörünü temsil etmekten gurur duyuyoruz. Teknolojimiz ve ürünlerimizle dünya çapında yaklaşık 1000 firmanın katılacağı Cersaie’de farkımızı gözler önüne sereceğimize ve karo ve vitrifiye ürünlerimizin büyük beğeni toplayacağına yürekten inanıyoruz.” diyerek fuar ile ilgili beklentilerini paylaştı.