Seramiksan’dan Romano Serisi

Seramiksan, farklı beğenilere hizmet verebilmek için ürün gamını geliştirmeye devam ediyor, yeni sırlı proselen serisi Romano’yu tüketicilerle buluşturuyor

Seramiksan’dan Romano Serisi

14 Haziran 2012

Seramik sektörü markalarından Seramiksan, farklı beğenilere hizmet verebilmek için ürün gamını geliştirmeye devam ediyor. ‘İyi tasarım herkesin hakkı’ anlayışıyla tasarım ve teknolojiyi buluşturan Seramiksan, yeni serisi Romano ile mekânlara yalın, uyumlu ve seçkin bir zarafet katmayı amaçlıyor.
Sırlı porselen olarak üretilen Romano serisinin kenarları, daha estetik bir görünüm sağlanması amacı ile rektifiye ediliyor. Rektifiye işlemi sonucu daha ince derz aralıkları ile döşenebilen ürünler, mekânlardaki görsel kaliteyi artırıyor. Mat ve doğal bir görünümü tercih edenler için ideal alternatif olan Romano Serisi doğadaki renklerin tonlarından bej, kahverengi, gri ve antrasit gibi renk seçeneklerine sahip.
Banyo ve mutfak gibi ıslak zeminlerin yanı sıra ticari alanlarda da kullanılabilen Romano serisi yer ve duvar karolarının, 30x60 ve 60x60 ebat seçenekleri bulunuyor. 30x60 santimetrelik karolar metrekaresi 37,60 TL ‘den, 60x60 santimetrelik karolar metrekaresi 34,90 TL’den alıcılarla buluşuyor.