Seramiksan'dan yeni ürün: Betostone

Seramik sektöründe faaliyet gösteren Seramiksan, Betostone serisi ile mekanlara beton dokusunu taşıyor

Seramiksan'dan yeni ürün: Betostone

Seramik sektöründe faaliyet gösteren Seramiksan, Betostone serisi ile mekanlara beton dokusunu taşıyor. Betonun doğal görünümü ve dokusunun seramiğe işlendiği Betostone yer ve duvar karoları, loft mekanlar yaratılmasına yardımcı oluyor.

Doğadan ilham alan ürünler
Doğadan aldığı ilhamı hayatla buluşturan Seramiksan, digital baskı teknolojisiyle dokuları yüzeylere yansıtarak gerçeklik hissini güçlendiriyor. Ürün, beton görüntüsünü mekanlara taşıyor. Yüksek teknolojinin kullanıldığı ürün çeşitliliği ve farklı tasarımları ile sektöre renk katan Seramiksan, yeni tasarımıyla da dikkat çekiyor. Betostone ile mat ve doğal bir görünümü tercih edenler için vazgeçilmez bir alternatif sunuluyor. Betona göre estetik oluşu, tasarımın ustalıkla seramiğe yansıtılması, temizlik ve pratikliği ürünü ayrıcalıklı kılıyor.

Betonun doğal rengiyle birlikte desenlerinin bir sanatçı titizliğiyle seramiğe işlendiği Betostone Block ile de tasarım bütünlüğü sağlanıyor. Betostone, banyo, mutfak gibi ıslak zeminlerde ve balkon, teras gibi açık alanların yanı sıra tüm yaşam alanlarında kullanılabiliyor. Mat yüzeyli ürün, 60x60 cm ebatında, gri ve antrasit renk seçenekleri ile sunuluyor.