Seramiksan, Unicera fuarı’nda sektörle buluştu

Seramiksan, düzenlenen 26. Unicera Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda, yeni ürünleri ile ziyaretçilerinin karşısına çıktı

Seramiksan, Unicera fuarı’nda sektörle buluştu

05 Mart 2014 / emlakwebtv
Seramiksan, ortağı olduğu İtalyan markalar Ceramica Rondine’yi Unicera’da Türkiye’yle buluşturdu. Seramiksan ayrıca sektörde fark yaratan, teknoloji ve tasarımın buluştuğu yeni ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Yılın trendi mermer ve ahşap efekti
Seramiksan, mermer ve ahşap efektli yeni ürünleri ile Unicera’da sektör profesyonelleriyle buluştu. Seramiksan, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuardaki standında sektörde fark yaratan doğal efektli ürünlerini 15x90 30x90 ve 60x90 gibi büyük ebatlarıyla sergiledi.

Yükselen trendler doğrultusunda ileri teknoloji ile tasarımı bir araya getirerek ürünlerini geliştiren Seramiksan’ın, mat ve doğal bir görünümü tercih edenler için ideal alternatifler sunuyor. Seramiksan mermer efektli ürünlerinde siyah ve beyaz renklerinin yanı sıra mavi ve yeşille yaratıcı seçenekler sunuyor. Seramiksan, modern tasarımlı vitrifiye ürünleriyle Unicera’da farkını yansıttı. Seramiksan vitrifiye koleksiyonu ve karolar ile banyoda mükemmele ulaşmak çok daha kolay.

Çağlar: “Unicera, Türk seramik sektörünün lokomotiflerinden biri”
Unicera Fuarı’nın Türk seramik sektörünün uluslararası rekabet gücünü sergilediği en önemli platformlardan biri olduğuna dikkat çeken Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar, “Unicera, Türk seramik sektörünün lokomotiflerinden biri. Dünya seramik sektörüne İstanbul’u bir cazibe merkezi haline getirebilmek için biz sektör profesyonellerine ve fuarlara büyük görevler düşüyor. Seramiksan olarak biz her yıl fuar öncesinde önemli bir hazırlık yapıyor, portföyümüzü yeniliyor, yeni ürünlerimizi sezona hazırlıyoruz. Bu yıl en büyük yeniliğimiz Rondine Group’un yüzde 50 hissesini satın alan Seramiksan’ın, bu ortaklıkla sonucunda dünyaca ünlü İtalyan markalar Ceramica Rondine ve Ceramica Sadon’u Unicera’da Türkiye’yle buluşturması. Yaptığımız bu ortaklıkla uzun vadede sadece Seramiksan’ın değil, Türk seramik sektörünün de önemli kazanımlar elde edeceğini düşünüyorum. Bu yıl da Unicera’da inovatif ürün gamımızla Türk seramik sektörünü temsil etmekten büyük mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.