Seramiksan'dan Unicera çıkartması

23 Şubat-27 Şubat tarihleri arasında TÜYAP'da düzenlenecek olan 28. Unicera Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı'na katılma kararı alan Seramiksan, ziyaretçilere yeni ürünlerini sergileyecek

Seramiksan'dan Unicera çıkartması

Seramiksan, yeni ürünlerini 23-27 Şubat tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan 28. Unicera Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı'nda sergileyecek. 2016 yılında dünyanın en son drendi olan ahşap, cement, mermer ve metal ürünlerini sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerin beğenisine sunacak olan Seramiksan, ayrıca, firma tarafından ilk kez kazırlanan leke tutmayan, bakteri barındırmayan, nano teknoloji ürünlerini de farklı ebatlardaki seçekleriyle tüketicilerin beğenisine sunacak.

Dünyanın en önemli seramik etkinliklerinden biri: UNICERA
Bu yıl 28. kez düzenlenen Unicera Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı'nın ülkemize yakın coğrafyadaki ülkelerin katıldığı en önemli etkinliklerden biri olduğunu söyleyen Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar, etkinliği yalnızca Türkiye'den değil dünyanın dört bir tarafından ziyaretçi beklediklerini açıkladı. Süreyya, Seramiksan'ın fuara çok sayıda yeni etkinlikle katıldığını belirterek:

"Güçlü AR-GE çalışmalarımız ile birlikte Seramiksan olarak 2013 yılında devreye aldığımız Seramiksan Vitrifiye Fabrikası ve 2015 yılı sonunda devreye aldığımız yeni granit fabrikasının üretmiş olduğu 60x120, 120x120 ebatındaki ürünleri ziyaretçilere, mimarlara ve yapı sektörünün tüm temsilcilerine sunacağız. 2016 Unicera Fuarı’nda inovatif ürün gamımızla Türk seramik sektörünü temsil etmekten büyük mutluluk duyuyoruz..." dedi.

Süreyya, sektörün ilkleri ve yeniliklerinin sergileneceği etkinliğe çok sayıda katılımcı ve ziyaretçi beklediklerini de sözlerine ekledi.