Seranit Grup dünya devleriyle yarıştı

Dünya seramik sektörünün tüm dünyadaki en önemli etkinliği olarak kabul edilen Cersaie'ye katılan Seranit Grup, Seranit Porselen ve Serra Seramik markalarıyla büyük ilgi gördü

Seranit Grup dünya devleriyle yarıştı

Seranit Grup, dünyanın en önemli seramik sektörü etkinliklerinden biri olarak kabul edilen Cersai'ye katıldı. Seranit Porselen ve Serra Seramik markalarıyla büyük ilgi gören Seranit Grup, 2016 yılına özel trendlerini ziyaretçilere sunma fırsatı buldu. 

Seranit Grup Cersaie Fuarı'nda
Avrupa seramik sektörünün en büyük buluşmalarından biri olan Cersaie Fuarı'na katılan Seranit Grup, 2016 trendleriyle büyük ilgi gördü. İtalya Bologna'da gerçekleştirilen etkinlikte dünyanın önde gelen sektör profesyonelleriyle yarışan Seranit Grup, Seranit Porselen ve Serra Seramik markasına ait ürünlerini görücüye çıkardı. Seranit Porselen'in doğal taş, beton ve ahşap etkisi verilmiş ürünlerinin sergilendiği fuarda ayrıca, Serra Seramik'in özel ürünlerine de yer verildi.

Seranit Grup dünya devleriyle yarıştı

Cersaie Fuarı ve seramik sektörü açısından önemi
Cersaie Fuarı'nı değerlendiren Seranit Grup Başkan Yardımcısı Ece Ceylan Baba, her yıl düzenlenen ve Avrupa seramik sektörü açısından büyük önem taşıyan Cersaie Fuarı'nda olmanın Seranit Grup vizyonu açısından taşıdığı değere dikkat çekti. Baba:

"Özgün, yenilikçi tasarımlar ile doğa dostu mimari çözümler sunan ürünlerimizle geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da hayli iddialıydık. Fuara katılımımız Türk seramik sektörünün ve tasarımlarının uluslararası alanda tanıtımına destek olmamız açısından da bizi onurlandırıyor. " şeklinde konuştu.

Baba ayrıca, Seranit grup markalarının dünya standartlarındaki tasarım ve üretimlerinin daha iyi üretim için teşvik edici olduğunu da viurguladı