Seranit Grup "En İyi Stant Ödülü" sahibi oldu!

2 – 6 Nisan 2014 tarihleri arasında 26’ncısı gerçekleşen ‘Bursa Uluslararası Yapı ve Yaşam Fuarı’nda En iyi Stant Ödülü’ne layık görüldü

Seranit Grup

11 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Türkiye yapı sektörünün önde gelen şirketi Seranit Grup, 2 – 6 Nisan 2014 tarihleri arasında 26’ncısı gerçekleşen ‘Bursa Uluslararası Yapı ve Yaşam Fuarı’nda En iyi Stant Ödülü’ne layık görüldü. Fuara, Seranit Porselen, Serra Seramik, Vanucci Mutfak & Banyo ve Seranit Yapı Gereçleri markalarıyla katılan marka, sektöre katma değer sağlayan yenilikçi ürünleri ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Alanında köklü bir geçmişe sahip olan Seranit Grup, yapı sektörüne getirdiği estetik bakış açısıyla ve teknik çözümlerle dikkat çekmeye devam ediyor. Bu yıl 26’ıncı kez gerçekleştirilen ‘Bursa Uluslararası Yapı ve Yaşam Fuarı’nda ürünlerini yerli ve yabancı sektör profesyonellerine tanıtan marka, fuarda açtığı standında konuklarını ağırladı.

Bu sene ‘kent merkezini yeniden keşfetmek’ konseptinin ön plana çıktığı fuar sonrası düzenlenen ödül töreninde Seranit Grup’un 4’üncü Salon 401 Numara’da yer alan standı ‘En İyi Stant 1’incilik Ödülü’nün sahibi oldu.

12 ülkeden 219 firma ve firma temsilcinin katıldığı ve 40 binin üzerinde kişinin zayaret ettiği 26. Bursa Uluslararası Yapı ve Yaşam Fuarı’na, Seranit Grup Başkanı Hamdi Altunalan ve Seranit Grup Başkan Yardımcısı Ece Ceylan Baba’nın katıldı. Seranit Grup olarak ilk kez bu fuara katıldıklarını belirten Hamdi Altunalan sözlerine şöyle devam etti: “Geçtiğimiz yıllarda Bursa Uluslararası Yapı ve Yaşam Fuarı’na, Bursa’daki iki bayimiz katılıyorlardı. Bu bayilerimizin desteği ve öngörüsüyle bu yıl kez kurum olarak katıldık. Yapı sektörünün öncü kuruluşlarının yer aldığı bu profesyonel fuarda ürünlerimizle yer almaktan çok mutlu olduk. Ayırca aldığımız ‘En İyi Stant 1’incilik Ödülü’ mutluluğumuzu ikiye katladı. Gelecek dönemde yeni ürünlerimizle bu ve benzeri fuarlarda yer almaya devam edeceğiz.”