Seranit Grup, UNICERA'da

UNICERA Fuarı'na katılan Seranit Grup zengin ve şık ürün portföyü ile katılımcılardan büyük ilgi gördü

Seranit Grup, UNICERA'da

UNICERA Fuarı'na katılan Seranit Grup zengin ve şık ürün portföyü ile katılımcılardan büyük ilgi gördü.

Hisset konsepti
 Hisset" konsepti ile ziyaretçilerinin 5 duyusuna hitap etmeyi planlayan Seranit Grup, 1100 m²'lik standında Seranit Porselen, Serra Seramik, Seranit Yapı Gereçleri ve Vanucci markalarına ait en yeni koleksiyon ve ürünlerini sergiledi.

Geleceğin Taşları Koleksiyonu
Seranit Grup standının en çarpıcı koleksiyonlarından biri "Geleceğin Taşları" koleksiyonuydu. Paris'te, biri Türk diğeri Hollandalı iki genç sanatçı tarafından hazırlanan koleksiyon Türkiye'de elde edilen, dijital olarak zenginleştirilmiş 10+1 adet taş ve mermerden oluşuyor. Koleksiyon, 16. yüzyılda yaşamış ünlü Türk mimar Mimar Sinan'ın özellikle kullandığı Marmara Mermeri'ne modern bir övgü niteliğindeki özel bir sürümü de içeriyor. 

Fuar açılışı sonrasında düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan Seranit Grup Başkan Yardımcısı Ece Ceylan Baba bu yılki fuarın kendileri için büyük önem arz ettiğini belirterek, ziyaretçilerin Seranit ve Serra ürünlerinde komple yeniliklerle karşılaşacaklarını kaydetti.

Ece Ceylan Baba sözlerine şöyle devam etti:

"Standımızı ziyaret edenlere bir Seranit Grup deneyimi yaşatıyoruz. Ziyaretçilerimiz bu deneyimi hem fiziksel hem de duygusal olarak yaşıyorlar. Beş duyumuzun karolarımızla bütünleştiği niş alanlar yarattık ve ziyaretçilerimiz gerçekten koklayarak, dokunarak, tadarak, duyarak, görerek ve hissederek ürünlerimiz ile ilgili deneyim yaşıyorlar. Bu sayede sadece karo ya da bir yapı malzemesi değil, tüm atmosfer ile ilgili bütünsel bir konsepti deneyimleme şansı yakalamış oluyorlar."