Seranit Grup UNICERA'da!

Seranit Grup, dünyanın ilk porselen duş karosunu UNICERA 28. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı'nda tanıtacak

Seranit Grup UNICERA'da!

Seranit Grup, dünyanın ilk porselen duş karosunu UNICERA 28. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı'nda tanıtacak. Fuarda Seranit Porselen, Serra Seramik, Seranit Yapı Gereçleri ve Vanucci Mutfak markalarında yer alacak yeni ürünlerinin yanı sıra Seranit Grup dünyanın ilk porselen duş karosu Aquanit'i tanıtacak. Seranit Grup, dünyanın ilk porselen duş karosu olan Aquanit'i, 2 yıl süren Ar-Ge çalışması sonucunda geliştirdi. 

Ziyaretçilerini Fuar boyunca ''İleriye Bak Yeniden Tanımla En İyisini Yap'' mesajı ile karşılayacak olan Seranit Grup, fuarın ilk günü standında Basın Buluşması etkinliği düzenleyecek. Zengin ve şık portföyü ile 23-27 Şubat 2016 tarihleri arasında UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı'nda yerini alacak olan Seranit Grup, Salon 8, 820, 821, 822 ve 823. standlarda olacak. 

Yeni ve yenilikçi ürün grupları 

UNICERA'da yeni ve yenilikçi ürün grupları ile ön planda olacaklarını söyleyen Seranit Grup Başkan Yardımcısı Ece Ceylan Baba, “Büyük metrekare ile ve tüm ürün gamımız ile fuarda yerimizi alıyoruz. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da fuarın en dikkat çeken standı olacağız. Fuarda porselen duş karosu Aquanit, 40’a 120 duvar karosu, 70’e 70 ve 60’a 120 ebatlı ürünlerimizin yanı sıra tuğla desenlerden oluşan Brick ve içerisinde parçacıkların göründüğü Granilya uygulamalı yeni koleksiyonlarımızla yer alacağız” dedi.''

Firma Bilgisi: seranit