Seranit'le doğanın desenleri evinizde

Seranit Yapı Grubu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ece Ceylan Baba, 25'inci UNİCERA Seramik Banyo Mutfak Fuarı'da emlakwebtv'ye Seranit ürünleri hakında bilgi verdi

5 Mart 2013 / emlakwebtv / Bülent Yoldaş
Geçen yıl Seranit Natura adı altında çıkarttıkları ve Yapı Fuarı'nda ilk kez kullanıcılara sergiledikleri serinin bir devamını 25'inci UNİCERA Fuarı'nda sergilediklerini anlatan Seranit Yapı Grubu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ece Ceylan Baba, "Natura serisi doğal ürünlerin doğasındaki desenlerden esinlenilerek çıkartılıyor. Geçen yıl hep taş dokular üzerinden üretmiştik. Bu sene bunu çimento ve ahşap üzerine yoğunlaştırarak büyük bir seri hazırladık. Fuarda sergilediğimiz Seranit markalı ürünler arasında, Aqreqa, Antiquewood, Madra, Oakwood, Vintage Wood, Andresia, Cemento, Arena, Reluce, Emnon, Wornwood ve Pergoli yer alıyor. İnsanlar daha sıvak, daha doğal malzemeler üzerine yoğunlaştığı için bizlerde bu trendi takip ettik ve bu ürünleri geliştirdik" diye konuştu.

Natura serisi ihtacat pazarında büyük ilgi gördü
İhracat oranı olarak Türkiye'nin en iyi firmalarından biri olduklarına değinen Ece Ceylan Baba, Biz hiç bir zaman ihracat ve iç pazar için ayrı portföy oluşturmadık. Hep global portföyleri takip ediyoruz, global trendleri takip ediyoruz. O nedenle ürünlerimizin ihracat ya da iç pazar kanadı şeklindebir ayrım bulunmuyor. Ama Natura serimiz özellikle ihracat kanadında yoğun ilgi görüyor" dedi.

Taklit edilen ürünü pazardan çekiyoruz
Ece Ceylan Baba Seranit'in bu yıl 20'nci yılını kutladığını belirterek, "Kurulduğu günden bu yana 20 yıldır tasarım odaklı çalışan bir firma. Hiçbir zaman fiyatta rekabet etmiş, pazarda fiyatla tutunmaya çalışmış, fiyatı kırma üzerine politikalar üretmiş bir firma değil. Biz tasarımında tasarımcının da değerini çok iyi bildik. o nedenle tasarım odaklı gitmemizin sebebi ve teknolojimizi bununun üzerine kurmamız nedeniyle gerçekten benzersiz ürünler ürütüyoruz. Taklit edildiğimiz anda da o ürünü pazardan geri çekiyoruz" dedi.

SERANİT HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN http://www.seranit.com.tr/anasayfa.aspx