Seranit Yapı Grubu, Cersaie’ye hazırlanıyor

Seranit Yapı Grubu, 25-29 Eylül 2012 tarihinde İtalya’da düzenlenecek Avrupa seramik sektörünün en büyük fuarı Cersaie’ye katılıyor

Seranit Yapı Grubu, Cersaie’ye hazırlanıyor

15 Ağustos 2012 / emlakwebtv
Türkiye seramik sektörünün önde gelen şirketi Seranit Yapı Grubu, Avrupa’nın en büyük Fuarı Cersaie’ye katılıyor. 25-29 Eylül 2012 tarihinde İtalya’nın Bologna şehrinde düzenlenecek seramik ve banyo aksesuarları Fuarı Cersaie’de gövde gösterisi yapmaya hazırlanan marka, en son ürünlerini sektör profesyonelleriyle buluşturacak.
Fuarda, Seranit ve Serra markalarıyla yer almayı hedefleyen Grup, hem yer hem de duvar karolarının tanıtımını yapacak.
Sektör profesyonellerinin her yıl yeni ürünlerle tanıtımlarını gerçekleştirdikleri, önemli işbirliklerini oluşturdukları Cersaie Fuarı’na ilişkin görüşlerini aktaran Seranit Tasarım ve Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Ece Ceylan Baba, “Her sektörde olduğu gibi seramik de her geçen gün kendini yenileyen, gelişmeye ve farklılaşmaya açık bir sektör. Biz de ar-ge ve ür-ge’ye verdiğimiz önemle, tasarıma bakış açımız ve inovatif ürünler geliştirme motivasyonumuzla, dünya markalarıyla rekabetimizi tüm hızıyla sürdürüyoruz. Tüm bu unsurların yanı sıra ürünlerimizin kalitesi de, uluslararası arenada gözle görülür bir fark yaratıyor.” dedi.
Globalde 65 ülkede yaklaşık 800 satış noktasıyla var olduklarını ve üretimlerinin yüzde 45’ini ihraç ettiklerinin de altını çizen Baba, üretim teknolojilerinin de önemine değindi: “Seranit Yapı Grubu olarak sahip olduğumuz üretim teknolojileri bakımından, bugün Almanya, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Mısır, Malezya gibi granit seramik üretimi yapan pek çok ülkeyi de geride bırakmış durumdayız.” Baba, Cersaie Fuarı’nın bu anlamda büyük öneme sahip olduğunu da ifade ederek, “Başarımızı tüm dünyayla paylaşabileceğimiz bu platform, aynı zamanda global bir marka olarak gelecek dönemde gerçekleştireceğimiz uluslararası işbirlikleri için de uygun bir zemin ortamı yaratacaktır” dedi.