Seranova, üniversitelilerle buluşuyor

Seranova Seramik, Unicera 25. Uluslararası Seramik, Mutfak, Banyo Fuarı'na üniversite öğrencilerini ağırlıyor

Seranova, üniversitelilerle buluşuyor

27 Şubat 2013 / emlakwebtv
27 Şubat - 03 Mart 2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan UNICERA 25. Uluslararası Seramik, Mutfak, Banyo Fuarı'na hazırlanan Seranova, mesleki bilgilerini geliştirmeleri ve seramik sektöründe yaşanan gelişmeleri daha yakından tanımaları amacıyla üniversiteli gençleri fuar standında ağırlayacak.

27 Şubat'ta Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, 28 Şubat'ta Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileri ve öğretim görevlileri Seranova standını ziyarete ederek sektörde yaşanan gelişmeler ve yeni ürünler hakkında bilgi edinecekler.

Seranova zirveyi hedefliyor
UNICERA Fuarı boyunca, 3. Hol 320 no'lu standda ulusal ve uluslararası arenada seramik sektörüne damgasını vuracak yeni ürünlerin tanıtımını yapacaklarını ifade eden Seranova Pazarlama Müdürü Nilgün Tugaykan, fuarda üniversiteli gençleri ağırlamaktan büyük memnuniyet duyacaklarını belirtiyor.

Tugaykan, Seranova'nın son yıllarda gerçekleştirdiği büyük atakla bayilik sisteminden bayi konseptine, geleneği geleceğe taşıyan modern tasarım anlayışı ve farklı ürün gruplarına kadar tepeden tırnağa yeni bir anlayışla zirveye koştuğunun altını çiziyor. Tasarımı zirveye taşımayı ve yeni vizyonu doğrultusunda dünya pazarlarında çok daha güçlü bir marka olarak yer almayı hedeflediklerini belirten TUGAYKAN, yenilenme sürecine gençlerin dinamizmi ve yaratıcılığını da katmayı arzuladıklarını, fuarın yakın gelecekte sektörde faaliyet gösterecek gençlerle tanışmak için iyi bir fırsat olacağını dile getiriyor.