Serdal Adalı’ya Ankara’dan destek

Beşiktaş Başkan Adayı Adalı’ya, ASİAD ve TÜGİAD Ankara Başkanı Barış Aydın tam destek verdiğini bildirdi

Serdal Adalı’ya Ankara’dan destek

04 Haziran 2013 / emlakwebtv
“Büyük Beşiktaş” Projesi ile siyah-beyazlıları yönetmeye talip olan Serdal Adalı ile listesindeki en önemli isimlerden Murat Aksu'ya, Ankara’nın en önemli STK’larından Ankara Sanayici ve İşadamları Derneği (ASİAD) ve Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD)

Ankara Başkanı Barış Aydın tam destek verdiğini bildirdi
Barış Aydın, Türkiye’nin en köklü takımlarından Beşiktaş’ın, Türk futbol tarihine kazandırdığı futbolcularından, hemen her kesimin taktirini toplayan taraftarına kadar her zaman gündemde kalmayı başardığını kaydetti.

Aydın: “sayın Adalı’ya tam destek verdiğimi ve yanında olduğumuzu bildirmek istiyorum”
Ancak son yıllarda Beşiktaş camiasının hem Türkiye hem de Avrupa’da başarıya susadığını ifade eden Barış Aydın, şunları söyledi: “Futbolumuz ülkemizin tanıtımı, birlik beraberlik duygularının pekişmesi için son derece önemli. Aynı zamanda da ekonomiye ciddi bir değer katıyor. Bu nedenle özellikle büyük takımlarımızın yönetimleri çok önemli. Bizi özellikle Avrupa’da göğsümüzü gerecek şekilde temsil edebilmeleri için güçlü yönetimlere ihtiyaçları var. Beşiktaş için de başkan adayı Serdal Adalı’nın özellikle de listesinde yer alan Murat Aksu'nun büyük şans olduğunu düşünüyor, “Büyük Beşiktaş” projesi ile başarıya ulaşacağına inanıyoruz. Temsil ettiğim Ankara’nın en güçlü STK’larının temsilcisi olarak sayın Adalı’ya tam destek verdiğimi ve yanında olduğumuzu bildirmek istiyorum. Serdal Adalı’nın Perşembe günü Ankara’da düzenleyeceği toplantıda bu desteğimizi dile getireceğiz.”