Serel'den, kanalsız asma klozet

SEREL'in inovatif tasarım ürünü "Smart Kanalsız Asma Klozet ideal temizlik ve hijyen çözümü sunuyor

Serel'den, kanalsız asma klozet

SEREL'in inovatif tasarım ürünü "Smart Kanalsız Asma Klozet ideal temizlik ve hijyen çözümü sunuyor. SEREL Smart Kanalsız Asma Klozet'in suyu yönlendirebilme özelliği sayesinde, tüm iç yüzeyler hassas bir dağılımla yıkanarak; hızlı ve kalıcı temizlik sağlanıyor

Serel'den Önce sağlık
SEREL'in Smart Kanalsız Asma Klozet ile birlikte tüm kullanıcılarına sunduğu bir başka benzersiz çözüm ise ürünün, yine SEREL'in  %99 bakteriyel koruma sağlayan inovatif SEREL Hygiene+ yüzey teknolojisiyle opsiyonel olarak sunulması. Hijyeni ilke edinen kullanıcılar bu sayede; konut, işyeri, okul, alışveriş merkezi, restoran gibi ortak yaşam alanlarında antibakteriyel SEREL ürünlerini kullanma ayrıcalığı elde ediyor.

Minimum doğal kaynak kullanımı ve maksimum tasarrufu prensip edinen SEREL, Smart Kanalsız Asma Klozet için geliştirdiği özel yıkama fonksiyonu sayesinde, çok az suyla büyük temizlik sağlayarak doğa dostu kullanıcılarıyla buluşuyor!

Teknoloji ve konfor bir arada
Kullanıcı dostu SEREL Smart Kanalsız Asma Klozet'in sunduğu bir başka avantaj ise temizliği son derece pratik, kolayca çıkarılıp takılabilen (Serel Easy Release) ve yavaş kapanma özelliğine (Serel Silent Close) sahip SEREL Beta kapak ile kullanılabiliyor olması. Böylelikle SEREL sadece teknolojiyi değil konforu da kullanıcısıyla buluşturuyor.

Banyolarda hızlı ve ideal temizlik için SEREL'in yenilikçi ve yıkama kanalsız ürünü Smart Kanalsız Asma Klozet, Türkiye genelinde E.C.A. SEREL Bayileri, Satış Noktaları ve Showroomları'nda kullanıcıya sunuldu.