SEREL ürünleri tasarımlarıyla dikkat çekiyor

SEREL Luna ve Glassbox serisi ile tasarruf sağlıyor

SEREL ürünleri tasarımlarıyla dikkat çekiyor

Lavabo bataryasında bir devrim yaratan ödüllü tasarımıyla “E.C.A. Luna Serisi” zamansız formu, “devamlılık” ve “bütünlük” fikri yaratan çizgisi; zarif, akıcı ve kusursuz tasarımıyla E.C.A.’nın yeni nesil tasarım anlayışının bir yansıması olarak öne çıkıyor. Çıkış ucunda ay şekli veren, birbirini kesen yaylarla biçimlenen form, kumanda koluyla armatürün çıkış ucunun üst bakışta aynı tasarım çizgisini yansıtması, Detaylarda gizli ayrıntıları vurgulayan tasarımı kusursuz bir yalınlığa ulaşıyor.

Luna Serisi lavabo bataryalarının mekanlara katacağı estetik uyumu gözler önüne sererken, kusursuz hatlarıyla özgün mekanlar için eşsiz bir seçim olacağını gösteriyor. Algı araştırmalarıyla elde edilen kullanıcı talepleri doğrultusunda üst düzey işlevsel özellikler taşıyacak şekilde tasarlanan Luna Serisi; rakiplerinden farklı olarak eğimli gövdesi, yüksek boyu ve uzun çıkış ucuyla oldukça rahat bir kullanım sunuyor.

E.C.A. Luna Batarya Serisi, gizli perlatörü sayesinde suyu hava ile karıştırarak dolgun ve yumuşak bir su akışı sağlarken, dakikada 12 litre olan su akışını 7 litreye indirerek, yüzde 60’a varan su tasarrufu sağlıyor. Böylelikle hem bütçenize katkı yapan hem çevreye dost bir ürün olarak dikkat çekiyor. Standart rezervuarlardan farklı olarak kolaylıkla uygulanabilen, hem asma hem de yere oturan tek klozet modelleriyle uyumlu Glassbox, yalnızca 12 cm. ince yapısı ile kullanıcısına ferah bir banyonun keyfini sunuyor.

SEREL, hem yeni inşaatlarda hem de yenilenecek banyolarda mevcut yapıya zarar vermeksizin, hızla ve kolayca montajı yapılabilen yeni ürünüyle kullanıcılarına mükemmel bir çözüm sağlıyor. Özel temperli camı sayesinde banyolara güvenle uygulanan Glassbox, siyah ve beyaz renk seçenekleri ve minimalist tasarımıyla banyo dekorasyonunda estetiği konforla bütünlüyor.

Tüm ürünlerinde tasarrufu ön planda tutan SEREL, üstten basmalı ve çift kademeli özelliği sayesinde, 3 ve 6 lt su tüketimi ile Avrupa Standartlarına uyumlu ürününü kullanıcısına sunuyor, az su kullanımını yani tasarrufu destekliyor. Tasarım ve üretim süreçlerinde insan ve çevre sağlığını en temel ilke edinen SEREL, Glassbox ile tasarruf sağlayan çevreyle dost teknolojisi sayesinde doğaya, kullanıcıya ve yapıya dost özellikleriyle çağdaş bir ürün olarak öne çıkıyor. Siyah ve beyaz renk seçenekleri ile renklerin zerafetini camın şıklığı ile birleştiren Glassbox, banyolarda göz kamaştıran estetik bir görünüm sağlıyor.

Türkiye genelinde E.C.A. SEREL Showroom’larında teşhir edilen Glassbox, ayrıca tüm satış noktalarında beğeniye sunulmaktadır.