Serenity Plus Bakırcı Yapı!

İstanbul Halkalı'da hayat bulan Serenity Plus Bakırcı Yapı imzası taşıyor. Proje için ön talep toplama aşaması başladı...

Serenity Plus Bakırcı Yapı!

İstanbul Halkalı'da hayat bulan Serenity Plus Bakırcı Yapı imzası taşıyor. Proje için ön talep toplama aşaması başladı... 1+1 dairelere yer verilmeyen projede toplam 223 adet bağımsız birim, 154 adet konut, 51 ofis ve 18 dükkan bulunuyor. 19 ay gibi kısa bir sürede teslim edilmesi planlanan Serenity Plus Halkalı tamamen ailelere yönelik tasarlandı. 

İstanbul Halkalı'da Basın Ekspres Yolu üzerinde yer alan proje Fatih Caddesi'nde yükseliyor. 11 katlı konut bloğu ve 3 katlı ofis bloğundan meydana gelen Serenity Plus Basın Ekspres projesi konut sahibi olacaklara zengin sosyal imkanlar sunuyor. Bunlar arasında; süs havuzu, peyzay alanları, fitness center ve her daireye özel kapalı otopark alanı mevcut. 

 

Serenity Plus Bakırcı Yapı!

 

En az yüzde 40 prim yapacak

2019 yılında açılacak olan metro istasyonunun yanında yer alan Serenity Plus Basın Ekspres'teki konumu ile en az yüzde 40 prim yapacak. Değerli lokasyonu ile dikkat çeken proje şehrin önemli yerlerine sadece 10 dakika uzaklıkta. Yatırım ve oturum için oldukça ideal olan Serenity Plus'ta metro hattının açılması ile fiyatların yükselmesi bekleniyor. 

338 bin TL'den başlayan fiyatlarla

Serenity Plus Halkalı fiyatları 338 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Aile konsepti ile yükselen projede 1+1 dairelere yer verilmiyor. 2017 yılı Aralık ayında tamamlanması ve teslim edilmesi planlanan Serenity Plus Bakırcı Yapı imzası ile hayat buluyor.  

"Serenity Plus Bakırcı Yapı!" Başlıklı Haberin Galerisi

Serenity Plus Bakırcı Yapı!

Serenity Plus Bakırcı Yapı!

Serenity Plus Bakırcı Yapı!

Serenity Plus Bakırcı Yapı!

Firma Bilgisi: Bakırcı Yapı
Proje Bilgisi: Serenity Plus