Serenity Plus Halkalı fiyatları 338 bin TL'den başlıyor!

Bakırcı Yapı imzası ile Basın Ekspres Yolu'nda hayata geçirilen Serenity Plus Halkalı fiyatları 338 bin TL'den başlıyor

Serenity Plus Halkalı fiyatları 338 bin TL'den başlıyor!

Bakırcı Yapı imzası ile Basın Ekspres Yolu'nda hayata geçirilen Serenity Plus Halkalı fiyatları 338 bin TL'den başlıyor. 1+1 daire tipine yer verilmeyen projede 223 bağımsız bölüm, 154 konut, 51 ofis ve 18 dükkan yer alıyor. Ön talep toplanmaya başlayan Serenity Plus projesinde zengin sosyal alanlar bulunuyor. Yatırımcılardan yoğun ilgi gören projenin inşası devam ediyor. Proje 24 ay teslim taahhüdünün aksine 19 ayda teslim edilecek. 

Basın Ekspres Yolu'nda yükselen Serenity Plus projesi ile şehrin merkezinde kaliteli bir projede keyifli ve neşeli bir hayat vaat ediliyor. Fatih Caddesi üzerinde kurulan proje 11 katlı konut bloğu ve 3 katlı ofis bloğundan oluşuyor. Sosyal alanları ile dikkat çeken Serenity Plus'ta süs havuzları, değişik türde bitkilerin bulunduğu peyzaj alanı, fitness center ve her daireye özel kapalı otopark bulunuyor. 

Serenity Plus Halkalı fiyatları 338 bin TL'den başlıyor!

2019 yılında devreye girmesi planlanan metro istasyonunun yanında yer alan proje hem oturum hem de yatırım için oldukça ideal. Metro hattının açılması ile birlikte projesinin en az yüzde 40 prim yapması bekleniyor. Serenity Plus Basın Ekspres projesinde havaalanı, alışveriş merkezleri ve şehrin önemli lokasyonları 10-15 dakika mesafede. 

1+1 daire tipine yer verilmeyen ve tamamen aile konsepti ile yükselen projede 223 bağımsız bölüm, 154 adet konut, 51 adet ofis ve 18 adet dükkan bulunuyor. Serenity Plus fiyatları 2+1 dairelerde 338 bin TL'den başlangıö gösteriyor. Serenity Plus teslimlerinin ise 2017 yılı Aralık ayında başlaması planlanıyor. Serenity Plus Bakırcı Yapı imzası ile yükseliyor. 

Firma Bilgisi: Bakırcı Yapı
Proje Bilgisi: Serenity Plus