Serenity Plus ön talep topluyor!

Bakırcı Yapı'nın Basın Ekspres Yolu'nda hayata geçirdiği yeni projesi Serenity Plus ön talep topluyor

Serenity Plus ön talep topluyor!

Bakırcı Yapı'nın Basın Ekspres Yolu'nda hayata geçirdiği yeni projesi Serenity Plus ön talep topluyor. 338 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Serenity Plus projesinde 1+1 dairelere yer verilmedi. Toplam 223 adet bağımsız bölüm, 154 adet konut, 51 adet ofis ve 18 adet dükkanın yer aldığı Serenity Plus Halkalı, 19 ay gibi kısa bir zamanda teslim edilecek. 

Şehrin merkezinde keyifli ve neşeli bir hayat vaat eden Serenity Plus Basın Ekspres Yolu, Fatih Caddesi üzerinde yükseliyor. 11 katlı konut bloğu ve 3 katlı ofis bloğundan meydana gelen projenin sosyal olanakları arasında; süs havuzları, farklı bitkilerin bulunduğu peyzaj alanı, fitness center ve her daireye özel kapalı otopark alanı bulunuyor. 

Serenity Plus ön talep topluyor!

2019 yılında açılması planlanan metro istasyonunun yanında yer alan Halkalı Serenity Plus projesi yatırım ve oturum için oldukça uygun. Metro hattının açılmasının ardından projenin yüzde 40 oranında prim yapması bekleniyor. Proje, şehrin en önemli lokasyonlarına sadece 10 dakika mesafede konumlanıyor. 

Tamamen aile konsepti ile yükselen projede 1+1 dairelere yer verilmiyor. 2+1 daire fiyatlarının 338 bin TL'den başladığı Serenity Plus projesinde teslim tarihi olarak 2017 yılı Aralık ayı planlanıyor. Serenity Plus Bakırcı Yapı güvencesi ile Basın Ekspres Yolu üzerinde hayat buluyor. 

Firma Bilgisi: Bakırcı Yapı
Proje Bilgisi: Serenity Plus