Serenity Plus projesi

Serenity Plus projesi Bakırcı Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçiriliyor

Serenity Plus projesi

Serenity Plus projesi Bakırcı Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Serenity Plus Basın Ekspers'te hayata geçiriliyor. Serenity Plus projesi ön talep toplamaya önümüzdeki günlerde başlayacak olup, proje detayları henüz verilmedi. Serenity Plus projesinde konut ve ticari alanlar olacağı açıklanıyor.

Bakırcı Yapı projeleri
-Serenity Halkalı
-Serenity Küçükköy
-Alibey Konakları
-Osmanbey Evleri
-Paşakonağı

Bakırcı Yapı ne zaman kuruldu?
Serenity Plus projesini de planlayan Bakırcı Yapı 1981 yılında kuruldu. Sağlam Grup bünyesinde yer alan Bakırcı Yapı bugüne kadar birçok projenin altına imzasını attı. Serenity Plus projesi ile ilgili henüz bir açıklama yapmayan firma, Bakırcı Kemer projesiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Bakırcı Yapı, bugüne ek bin 500 aileyi ev sahibi yaptı. 2015 yılı sonuna kadar toplam 175 milyon yatırım değerine sahip 4 projeye başlamak için girişimlerine başlayan firma, inşaat sektörüne ilk adımını 12 yıl önce attı. Bakırcı yapı imza attığı tüm projelerde üretim ve hizmetin her aşamasında hatasızlık ilkesi ile çalışmalarını sürdürüyor.

Serenity Plus iletişim bilgileri
Serenity Plus ve Bakırcı Kemer projeleriyle ilgili bilgi almak için Bakırcı Yapı’yı (0216) 575 5146 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Firma Bilgisi: Bakırcı Yapı
Proje Bilgisi: Serenity Plus